تمرین کششی برای افزایش قد

4 تمرین کششی برای افزایش قد – در 10 دقیقه در روز- رشد کنید

تمرین کششی برای افزایش قد – آیا کار کشش های بلندتر رشد می کند؟ بله کشش یکی از بهترین روشها برای افزایش طول نخاع است که به نوبه خود باعث افزایش قد شما می شود.

 

چند بار باید کشید؟

تا آنجا که ممکن است. بعضی از افراد هر روز 1-2 بار می گویند. با این حال ، در واقعیت ، فقط آن را تا حد امکان انجام دهید. 1-2 بار در روز کافی است ، اما 5-10 بار در روز نتایج بهتری به شما می دهد.

 

بهترین کشش ها چیست؟

تمرین کششی برای افزایش قد تعدادی هستند که کار می کنند. در اینجا 4 مورد از مؤثرترین ها آورده شده است:

 

 1) کشش آسمان

این یکی از کشش های ساده تر است ، اما واقعاً کار می کند. برای این کار ، شما در حالی که روی انگشتان پا ایستاده اید ، به همان اندازه که می توانید می رسید.

این حالت را برای حدود 10 ثانیه نگه دارید و سپس استراحت کنید. سعی کنید 4 دقیقه در این موقعیت قرار بگیرید.

 

 2) کشش پا

اینجاست که با هر پا تا آنجا که ممکن است در جلو بنشینید ، و سپس به سادگی سعی کنید انگشتان پا را لمس کنید. با این حال ، زانوها را قفل نگه دارید. این حالت را به مدت 5 ثانیه حفظ کنید و سپس استراحت کنید.

 

شماره 3) شنا

شنا بسیار عالی است زیرا 2 کار را انجام می دهد. یکی ، نخاع را دراز می کند. اما ، اگر به درستی انجام شود ، هورمونهای رشد انسانی (HGH) نیز آزاد می کند که باعث افزایش اندازه استخوان شما می شود.

این به رشد شما کمک می کند. به خاطر داشته باشید که شنا باید شدید باشد. هرچه تمرینات نیرومند تر باشد ، بدن HGH بیشتری تولید می کند.

 

شماره 4) به درستی بخوابید

هنگامی که شما با وضعیت مناسب خوابیدید ، بدن شما به طور طبیعی کشیده می شود. شما می خواهید با پاهای خود بخوابید تا جایی که ممکن است در مقابل شما باشد و در کنار خود بازو کنید.

از بالش استفاده نکنید. این ممکن است عادت کند ، اما بالشها برای وضع حمل مناسب نیستند.

 

همچنین از خوابیدن در کنار یا معده خودداری کنید. این یکی از موثرترین نقاط کشش از همه است. از آنجا که زمان زیادی را در خواب می گذرانید ، می خواهید مطمئن شوید که از آن بیشترین استفاده را می کنید.

 

نتیجه گیری- کشش های بلندتر که کار می کنند وجود دارد. از این 4 استفاده کنید و باید به زودی نتایج را مشاهده کنید.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد