افسانه های افزایش قد

3 افسانه درباره افزایش قد ! افسانه های افزایش قد

اسطوره ها ، افسانه ها ، داستان های همسران قدیمی ، هرچه می خواهید آنها را بنامید ، در همه اشکال جامعه فراوان است ، خواه تاریخ گذشته باشد ، سرماخوردگی را درمان می کند و حتی وقتی بلندتر می شود. ما در حال حاضر سه مورد از این اسطوره ها و افسانه های افزایش قد را برطرف خواهیم کرد.

 

افسانه شماره 1 – رژیم و قد به هیچ وجه مرتبط نیستند – در حالی که ما به طور طبیعی رژیم را با افزایش وزن ارتباط می دهیم ، اما تعداد کمی از افراد معتقدند رژیم غذایی تاثیری روی قد دارد. این درست نیست ، همانطور که رژیم غذایی فرد می تواند و بر قد آنها تأثیر بگذارد.

بدن ما برای دستیابی به پتانسیل کامل به منابع زیادی احتیاج دارد و داشتن یک رژیم غذایی سرشار از پروتئین ، ویتامین ها ، کلسیم ، منیزیم و آب ، همه باعث رشد سالم بدن می شود.

 

از طرف دیگر ، مصرف چربی باید کاهش یابد ، زیرا چربی ها می توانند در انسداد ترشح هورمون رشد نقش داشته باشند ، به این معنی نیست که اضافه وزن بیشتری وارد کنید و ظاهر کوتاه تر از آنچه در واقع هستید را نشان می دهد.

 

اسطوره شماره 2 – سیگار کشیدن – اینجاست که در واقع اوضاع در مقیاس اسطوره / واقعیت ها تیره و تار است. این شکاف نسبتاً مساوی است ، و بسیاری از مردم قسم می خورند که استعمال سیگار باعث کوتاهتر شدن شما می شود ، با همان حرفهایی که بسیاری می گویند چیزی نیست جز داستان زنان همسایه. بنابراین ، کدام یک ، واقعیت یا خیالی است؟این از افسانه های افزایش قد می باشد .

 

خوب … این هنوز هم قابل بحث است ، به همین دلیل دو طرف هنوز هم به طور مساوی تقسیم می شوند. آزمایشات بی شماری بوده است ، و هیچ مدرک قطعی مبنی بر رشد سیگنال های سیگاری نشان داده نشده است. این امر به دلیل عدم وجود سوژه های آزمایشی از سوژه های آزمایشی در حال حاضر مشخص نشده است.

 

واقعیت این است که سیگار کشیدن سموم مضر و تهاجمی را به بدن شما منتقل می کند ، که در بیشتر عملکردهای بدنی که با آنها در تماس هستند تأثیر منفی می گذارد. شاید این امر به طور مستقیم مانع از رشد نشود ، به خصوص اگر استعمال دخانیات همانطور که گفته شد از کشش رشد شروع شده باشد ، اما قطعاً نمی تواند کمکی کند.

 

اسطوره شماره 3 – ورزش نمی تواند قد را افزایش دهد – در سطح ، این باور آسان است. از این گذشته ، کشش ساده چگونه می تواند قد فرد را افزایش دهد؟ این باید یک اسطوره درست باشد؟

اینطور نیست در بسیاری از تحقیقات ثابت شده است که کشش منظم و هدفمند پاها و ستون فقرات می تواند منجر به افزایش قد دو یا چند اینچ شود ، حتی در بزرگسالانی که بعید به نظر می رسد قد بلندتر از خودشان رشد کنند.

 

علاوه بر این اسطوره ها بسیاری از اسطوره های دیگر نیز وجود دارند. هرگز اولین باری که می شنوید یا حتی صدمین بار چیزی را باور نکنید. فقط پس از بررسی دقیق هر دو طرف هر داستان ، باید نتیجه گیری خود را ، از یک راه یا دیگری انجام دهید.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد