افسانه های افزایش قد

176

مقاله قبل ت))مهم نیست که چقدر همه روش ها و تکنیک هایی را که می تواند شما را به طور طبیعی قد بلندتر کند ، پیاده سازی می کنید ، همیشه خطر رسیدن به حداکثر قد شما وجود ندارد. بعضی اوقات ، کسانی که بیشترین نظریه راجع به آن دارند ، کسانی هستند که بیشتر از این رنج می برند. دلیل این امر آن است که اشتیاق بیش از حد می تواند منجر به استرس بیش از حد شود. بهترین راه برای درمان این کار این است که هر از گاهی بدن خود را به طور فعال شل کنید. تأثیرات این شگفت انگیز است و به همین دلیل است که برای بسیاری از افرادی که از آن استفاده می کنند ، به چیزی مانند یک راز بلندتر تبدیل شده است.

آرامش منظم از بسیاری جهات مستقیم و غیرمستقیم روی بدن شما تأثیر می گذارد. بدن آرامش نسبت به بدن استرس ، انعطاف پذیر و روان است. یکی از بارزترین تأثیرات این است که چگونه می خوابید. یک فرد آرام معمولاً بسیار بهتر و عمیق تر می خوابد. مهم است که شما نه تنها حداقل هشت ساعت هر شب بخوابید ، بلکه همچنین روی پشت خود عمیق و صاف بخوابید. این کار باعث آرامش و رفع فشار ستون فقرات شما می شود ، در نتیجه قد شما افزایش می یابد. شما می توانید قبل از رفتن به رختخواب و لحظه ای که روز بعد از خواب بیدار می شوید ، این کار را به راحتی آزمایش کنید. بعد از یک خواب خوب هشت ساعته یا بیشتر ، خواهید دید که در واقع صبح بلندتر هستید. تفاوت به اندازه کافی بزرگ است به گونه ای که روز بعد می توانید به راحتی آن را اندازه بگیرید. علاوه بر این ، افراد آرام عادات تنفسی بهتری نشان می دهند. تنفس مناسب عمیق است و از معده ناشی می شود. ببینید ، با تنفس با معده ، ریه ها کشیده می شوند و بنابراین تمام راه را به پایین با اکسیژن پر می کنند. آیا تا به حال تنفس با معده خود امتحان کرده اید در حالی که بدن شما تنش دارد؟ این امکان وجود ندارد. به همین دلیل شما باید نفس بکشید تا مانند این نفس بکشد. علاوه بر این ، افراد استرس گاهی اوقات در عدم تعادل هورمونی قرار دارند. اگر می خواهید به طور طبیعی قد بلند تری داشته باشید ، می خواهید تعادل هورمونی خوبی داشته باشید تا از هورمون های رشد بدنتان بهترین استفاده را ببرید. هیچ کس نمی تواند آرامش عالی و در عین حال قابل توجه تأثیر بر بدن ما را انکار کند.

آیا مشکلی برای آرامش دارید؟ اگر دارید ، تنها نیستید. افرادی که یک زندگی سریع با مشاغل مهم زندگی می کنند ، همیشه باید روی پای خود باشند. کم کردن سرعت و آرامش بخشی از برنامه های روزمره ما  ))نیست. خبر خوب این است که اگر هر روز کمی تمرین کنید ، می توانید آرامش را یاد بگیرید. هر روز ، بنشینید یا دراز بکشید و چشمان خود را به مدت پنج دقیقه ببندید ، در حالی که تمرکز بر تنفس عمیق با معده دارید. اگر مرتباً این کار را انجام دهید ، حتی در هنگام انجام کارهای دیگری مانند صحبت کردن یا حتی کار کردن ، می توانید این حالت آرام را برطرف کنید.

بسیاری از کارهایی که شما باید انجام دهید تا قد بلند تری داشته باشید ، اگر یاد بگیرید که چگونه بدن خود را شل کنید ، آسان تر می شوند. خواب شما در حال بهتر شدن است ، بدن شما اکسیژن بیشتری خواهد داشت ، تعادل هورمونی شما بهتر عمل می کند. باید بتوانید خیلی سریع پیشرفت را احساس کنید.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چند سانتی متر هنوز هم می توانید قد بلندتر کنید [http://www.howtogrowtalleronline.com/]؟ سپس گلدان رشد خود را بگیرید

منبع مقاله: http://EzineArticlesمقاله قبلمقاله قبل تر))http://r/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد