افسانه های افزایش قد

گیاه برای افزایش قد

((گیاه برای افزایش قد مقاله قبل تر))

می خواهید قد بلندتر رشد کنید؟

البته که شما انجام می دهید ، به هر حال هیچ کس دوست ندارد کوتاه باشد. من این را می دانم چون یک پسر کوتاه قدیم هستم. من یک پسر 25 ساله هستم ، اما قد من فقط 5’4 است “و به آن افتخار نمی کنم. در آن زمان من مایل هستم برای رشد قد بلند تر کاری کنم.

من اصولا می خواهم قد بلندتر کنم چون خسته ام که به خاطر کوتاهی صدا می شوم ، تمام وقت توسط دوستانم واسطه هستم و به دلیل قدم ، در ارتباط با دختران مشکل دارم. من فکر می کنم همه ما می دانیم که دختران ترجیح می دهند تاریخشان از قد بلندتر باشد.

غمگین بود؛ احساس می کنم اگر راهی پیدا نمی کنم که سریعتر قد بلند شوم ، نمی توانم به زندگی خود ادامه دهم. بنابراین ، من باید مهمتر از آنچه طول می کشد بلندتر می شوم. اولین کاری که من انجام می دهم جستجو در شبکه برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی رشد قد طبیعی است. ((گیاه برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

و من نکات و محصولات زیادی را پیدا می کنم ، مشکل این است که نمی دانم کدام یک در حال کار است ، بنابراین من چند محصول را امتحان کردم و در نهایت یکی از این محصولات را پیدا کردم!

پس چگونه می توانم به طور طبیعی قد بلندتر کنم؟

1. من مطمئن هستم که رژیم من از ویتامین و مواد معدنی کافی برای افزایش قد من تشکیل شده است: ویتامین A ، B1 ، B2 ، B12 و همچنین پروتئین و کلسیم. موارد لازم برای رشد بدن من است.

2. انجام تمرینات افزایش قد مانند آویزان کردن بر روی یک نوار مستقیم و چرخاندن بدنم به جلو و عقب.

3. روزانه 8 ساعت بخوابید. هنگامی که می خوابید بدن HGH (هورمون رشد) را آزاد می کند که به افزایش قد شما کمک می کند.

بعد از اینکه چند هفته آن را دنبال کردم ، در حال  ((گیاه برای افزایش قد مقاله قبل تر)) حاضر قدم را با چند اینچ افزایش می دهم. من خیلی هیجان زده بودم چون بالاخره حتی اگر بیست ساله هستم می توانم قد بلندتر کنم. من هنوز هم می خواهم چند سانتی متر بیشتر به قد خود اضافه کنم ، بنابراین تا امروز هنوز دستورالعمل محصولات را دنبال می کنم.

برای اطلاعات شما اکنون قد من 5’10 “است و من هنوز می خواهم چند اینچ بیشتر اضافه کنم.

حالا اعتماد به نفس من دوباره برمی گردد و احساس می کنم می توانم با دختران صحبت کنم و به دوست خودم حسادت کنم زیرا اکنون از آنها قد بلندتر هستم. بنابراین آنها اکنون واسطه هستند.

اکنون توجه خود را اینجا جلب کنید!
اگر یو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4275983

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد