افسانه های افزایش قد

گروه افزایش قد

((گروه افزایش قد مقاله قبل تر))

به طور قطع نکات فراوانی در رابطه با نحوه رشد قد وجود دارد. کارشناسان این زمینه در مورد عوامل مختلفی از جمله علم و محیط تحقیق کرده اند که می تواند شخص را قدبلندتر کند. در زیر برخی از نکات و توصیه هایی برای کمک به شما برای اضافه کردن چند اینچ به قد شما آورده شده است: ((گروه افزایش قد مقاله قبل تر)) 

* تنفس عمیق همه چیز را شروع می کند. این تمرین ساده به ورود اکسیژن بیشتر به جریان خون کمک می کند. خون حامل خون اکسیژن شده و هورمون ها به قسمت های مختلف بدن است.

* کشش یک انتخاب عاقلانه از ورزش برای افزایش قد است. آموزش مقاومت نوعی ورزش کششی است که مقادیر مشخصی از HGH یا هورمون رشد انسانی ایجاد می کند. از طریق افزایش تراکم استخوان و ضخیم شدن غضروف. بلندتر شدن ، رویای دور از ذهن کسی نیست.

* در معرض اشعه کافی خورشید قرار بگیرید. ویتامین C و ویتامین D. طیف گسترده ای از ویتامین C را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین توصیه می شود که قرار گرفتن در معرض مستقیم در معرض نور خورشید قرار بگیرید زیرا اشعه ماوراء بنفش در آفتاب توسط پوست شما به این ماده بسیار با ارزش تبدیل می شود.

* پیاده روی در صبح ضروری است. پس از انجام ح ((گروه افزایش قد مقاله قبل تر)) رکات کششی و تنفس ، خود را به یک پیاده روی دلپذیر صبحگاهی هدیه کنید. گذشته از این که کمتر خسته کننده است ، نوعی ورزش است که اثبات شده و مؤثر است.

* تحریک هورمونهای رشد شما بسیار مهم است. پس از اتمام تمام تمریناتی که در بالا ذکر شد ، خود را با ماساژ بر روی قسمتهای خاصی از بدن خود نواختید. این هورمون های رشد شما را تحریک می کند که به قد بلندتر شدن شما کمک می کند.

مطالب فوق فقط چند نکته در مورد چگونگی رشد طبیعی تر بلندتر [http://growtallernaturally101.com] است. بسیاری از عوامل دیگر در افزایش قد طبیعی طبیعی وجود دارد. واقعیت این است که ، شما می توانید در کمتر از 6 هفته تا 1 – 4 اینچ به ارتفاع فعلی خود رشد کنید. این ممکن است برای شما غیرممکن به نظر برسد اما صد در صد حقیقت است. یک راز علمی اثبات شده وجود دارد که باعث می شود شما بدون در نظر گرفتن سن ، قد و جنسیت فعلی خود را به طور طبیعی قد بلندتر کنید. اگر می خواهید یاد بگیرید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2845521

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد