افسانه های افزایش قد

گرده گل برای افزایش قد

((گرده گل برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا از کمبود قد خود احساس کمبود می کنید؟ نگران هستید که مجبور شوید بقیه عمر خود را در این کوتاه گذرانده باشید … یا حتی پیر شدن شما کوتاه تر است؟ دیگر نیازی نیست که شما نسبت به آن افسرده شوید … به خصوص وقتی می دانید که راهی برای افزایش قد شما وجود دارد ، مهم نیست که اکنون در چه سنی هستید!

من می دانم که ممکن است بزرگ شده باشید و گفته شده غیر ممکن است به محض رسیدن به بزرگسالی رشد هر قد بلندتری داشته باشید. اما این “صحبت قدیمی” بود. مطالعات علمی اخیر نشان داده اند و ثابت كرده اند كه كاملاً برای بزرگسالان امكان افزایش قد حدود 2 تا 4 اینچ بیشتر است.

در اینجا یکی از دلایلی وجود دارد که بدن شما هنوز می تواند چند سانتی متر بلندتر رشد کند – افزایش سطح طبیعی هورمون رشد انسان در بدن شما. این به معنای پایین آوردن قرص های هورمون رشد مصنوعی موجود در داروخانه نیس ((گرده گل برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ت. بلکه می توانید با انجام تمرینات به راحتی تولید هورمون رشد بدن را افزایش دهید.

مطالعات بالینی نشان داده است که تمرینات به تحریک غدد هیپوفیز در مغز شما کمک می کند. این باعث ترشح بیشتر هورمونهای رشد انسان در سیستم بدن می شود. آنچه این میزان بالاتر هورمون رشد انجام می دهد ، کمک به ضخیم شدن استخوان ها و غضروف در انتهای استخوان های بلند شما است. استخوان ها و غضروف های کمی ضخیم تر باعث افزایش قد شما می شوند.

و نه فقط همین تمرینات حرکات کششی به آرامی قسمتهای مختلف بدن شما را افزایش می دهد ، به خصوص ستون فقرات که حدود 40٪ از کل قد شما را تشکیل می دهد. با اصلاح تراز و کاهش انحنای ستون فقرات ، کشیدگی ستون فقرات را دراز می کند تا به حداکثر طول ممکن خود برسد.

آنجا آن را دارید. به سادگی با انجام برخی تمرینات ((گرده گل برای افزایش قد مقاله قبل تر))  کششی ، شما می توانید قد چند سانتی متر قد را به دست آورید … طبیعتاً! بنابراین خود را از کمبود قد خود نگران نکنید – این تمرینات کششی را شروع کنید و فقط از چند هفته از امروز می توانید خود را بلند کنید!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) سریعاً با چند برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من تمام راه برای شما ریشه دارم:

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2783695

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد