افسانه های افزایش قد

گابا برای افزایش قد

((گابا برای افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از افراد آرزو می کنند قد بلندتر شوند اما به اشتباه از این ایده خودداری می کنن ((گابا برای افزایش قد مقاله قبل تر)) د زیرا فکر می کنند خیلی پیر هستند. حقیقت این است که راهی وجود دارد که قد بلندتر شود حتی اگر از سن بلوغ خود گذشتید. نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید اینست که شما به احتمال زیاد قادر نخواهید بود رشد واقعی استخوان را تحریک کنید. بنابراین ، در صورت عدم تحریک رشد استخوان ، چگونه می توان قد ، حتی 2 تا 3 اینچ را افزایش داد؟ جواب در ستون فقرات ماست. سال ها وضعیت بد و ضعف ستون فقرات به همراه فشرده سازی دیسک ، برای از بین بردن اینچ های گرانبها ترکیب شده است. لازم نیست اینگونه باشد.

با داشتن یک برنامه صحیح با ترکیب تمرین های بلندتر ، همراه با نکات عالی در مورد تغذیه و استراحت کافی ، می توانید به طور دائمی اینچ را به روشی مطمئن و سالم اضافه کنید به من اعتقاد نداری؟ سپس این را امتحان کنید. امشب قبل از خواب خود را اندازه بگیرید. هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید ، دوباره خود را اندازه بگیرید ، به همان روشی که شب قبل انجام دادید. خواهید دید که صبح شما حداقل نیم اینچ یا بعضی اوقات تا 1 اینچ قد بلندتر است. این ثابت می کند  ((گابا برای افزایش قد مقاله قبل تر)) که فرضیه ای که بر اساس آن برنامه های بلندتر رشد می کنند ، صدا است. در طول شب ، ستون فقرات شما فشرده شده است و به شما قد اضافه می کند.

اکنون یک برنامه گام به گام تصور کنید که از نظر علمی محور باشد و در طی یک دوره زمانی فشرده سازی و خمیدگی را به روشی منظم در نظر بگیرد. نتایج موقت نخواهد بود. آنها به احتمال زیاد برای مدت زمان طولانی دوام می آورند.

یک برنامه بلند قد بلند رشد شما را صاف می کند ، عضلات ستون فقرات را تقویت می کند و به شما امکان می دهد ایستاده تر و بلندتر از گذشته باشید. وضعیت بدن شما اینچ را به بدن شما می افزاید اما حس قدرت و اعتماد به نفس را نیز به شما نشان می دهد.

برای دیدن اینکه کدام برنامه را برای اضافه کردن 2 تا 3 اینچ به ارتفاع توصیه می کنیم به [http://www.bestwaystogrowtaller.com] بروید. این رشد بلندتر است [http: //

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2540869

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد