افسانه های افزایش قد

کفی کفش افزایش قد

((کفی کفش افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا شبهای بی خوابی دارید زیرا حتی بعد از تلاش همه کوتاه می شوید و اسرار بلندتر می کنید تا قد را افزایش دهید؟ می بینید ، برخی اوقات با پیروی از مراحل رسیدن به قد نادرست از رشد ، می توانید از رشد جلوگیری کنید یا ممکن است در بعضی از مراحل بیش از حد انجام دهید. حفظ تعادل صحیح همه عوامل لازم است تا قد طبیعی بلندتر شود.

در اینجا اسرار ناگفته ای که باید بدانید وجود دارد:

به عنوان مثال اگر برای حفظ یک رژیم متعادل مناسب ، در حال پرخوری هستید ، ممکن اس ((کفی کفش افزایش قد مقاله قبل تر)) ت با اضافه کردن پوند اضافی به خودتان آسیب بزنید. وزن بیش از حد می تواند فشار زیادی به استخوان های شما وارد کرده و آنها را فشرده کند. این به راحتی می تواند یکی از دلایلی باشد که شما قادر به رشد سریع قد نیستید.

ثانیاً اگر بیش از حد به فکر بلندتر شدن هستید ، این می تواند منجر به استرس و تنش شود. و می دانید که استرس و تنش می تواند باعث عدم تعادل هورمونی و در نتیجه تولید هورمون رشد شود. کاهش هورمون رشد انسان منجر به رشد مبهم خواهد شد. اگر به طور جدی می خواهید قد را افزایش دهید ، آرام و خونسرد باشید. برای افزایش قد ، مراحل زندگی را رعایت کنید اما از زندگی لذت ببرید و بدون تنش باشید.

ثالثاً این امکان وجود دارد که شما بخاطر نگرانی از رشد کافی سریع ، دچار بی خوابی نشوید. به یاد داشته باشید وقتی استراحت می کنید و خوب می خوابید ، بدن شما بیشترین رشد را می کند. هرگونه نگرانی یا ترسی از ایجاد بی خوابی می تواند صدمات زیادی به شما وارد کند. در صورت نیاز هر شب حمام گرم خوبی داشته باشی ((کفی کفش افزایش قد مقاله قبل تر)) د. قبل از برخورد به تختخواب ، 2-3 ساعت حمام کنید. این باعث خواب خوب شما می شود و همچنین به شما در رشد سریع قد کمک می کند.

بنابراین اگر می خواهید قد را افزایش دهید ، اسرار بزرگتر رشد را با کمی دقت و احتیاط دنبال کنید. در یک مرحله بیش از حد نکنید و مهارکننده های رشد جدید ایجاد کنید.

اسرار است که شما هنوز آنها را نمی دانید – می خواهید جزئیات یک روش علمی اثبات شده برای رشد قد بلند را کشف کنید [http://www. شنا-to.com/grow_taller/howtogrowtaller.php] 3 تا 6 اینچ فقط 6 هفته به طور طبیعی؟ شما غذاها و تمرین های مهم برای هیگ را درک خواهید کرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2486680

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد