افسانه های افزایش قد

کفی کفش افزایش قد مغناطیسی

((کفی کفش افزایش قد مغناطیسی مقاله قبل تر))

بنابراین با تنظیم تنظیم پیش فشار بهار (یا “تنش بهاری”) خودروی شما مجموعه ای از شوک های کولیور را برای خودروی خود خریداری کرده اید ، اما آیا می دانید چگونه آن را به درستی تنظیم کنید؟ شاید سیستم کوئلور شما قابلیت تنظیم ارتفاع سواری مستقل نداشته باشد ، شما آن را تنظیم کرده اید تا ارتفاع سواری مطلوب را به دست آورد و اکنون امیدوار هستید که بار پیش تنظیم شده در محدوده مناسب باشد. یا ممکن است کوئلورهای شما دارای قابلیت تنظیم بهار قبل از بار مستقل از قابلیت تنظیم ارتفاع سوار باشند ، اما شما از نحوه تأثیر این عملکرد مطمئن نیستید. در این مقاله به بررسی اثرات بارگذاری بهاره و چگونگی تنظیم صحیح آن می پردازیم.

داشتن تنش بیش از حد یا خیلی کم بهار بر عملکرد تعلیق تأثیر منفی خواهد گذاشت ، اما به روشهای مختلف. تنش بیش از حد بهار می تواند حالت تعلیق شما را از بین ببرد. این اتفاق می افتد زیرا در حال حاضر شوک بیش از حد به حداکثر طول خود افزایش می یابد ، و این ممکن است چرخ های شما را از سطح جاده تخلیه کند. تنش کافی بهاری نمی تواند تعلیق شما را بیش از حد پایین بیاورد. دانستن این اثرات می تواند به تنظیمات صحیح کمک کند.

بیایید چند اصطلاح تعریف کنیم تا به درک اثرات پیش بار بهار کمک کنیم. مقدار سکته مغزی که بهار در ارتفاع سواری استاتیک از وزن خودرو استفاده می کند “افتادگی” نام دارد. و مقدار سکته مغزی که در ارتفاع سواری استاتیک باقی مانده است “سکته مغزی” نامیده می شود. سکته مغزی در کل افتادگی و سکته مغزی فشرده سازی با هم است.

معادله:

Total Shock Stroke = افتادگی + سکته مغزی

درک این نکته ضروری است که تنش بهاری بر سرعت بهار یک چشمه خطی تأثیر نمی گذارد (بیشتر سیستم های کوئلور دارای فنرهای خطی هستند). به عنوان مثال ، افزایش پیش بارشی بهار ، استحکام چشمه خطی شما را افزایش نمی دهد. با این حال ، این میزان سکته مغزی فشرده سازی شما را افزایش می دهد و باعث افزایش مقاومت در برابر فشار می شود.

برای حفظ مقدار مطلوب سکته فشاری در ارتفاع سوار استاتیک ، چشمه های اکثر سیستم های کوئلور باید از قبل بارگیری شوند. مثلا؛ اگر یک کوئلور با وزن 200 پوند در ساعت داشته باشید / در بهار دارای 800 پوند وزن ، بدون هیچ گونه بار از پیش تعیین شده قبل از بهار ، کوئلور 4 “را فقط از وزن 800 پوند استاتیک فشرده می کند. در مجموع 5 “سکته مغزی ، این فقط شما را با 1” سکته مغزی فشرده سازی به جا می گذارد! در این سناریو باید بهار را بارگیری کنید تا مطمئن شوید که بیش از 1 سکته مغزی دارید. در این سناریو افتادگی زیادی وجود دارد.

بنابراین اکنون می دانیم که تنش بهاری بر افتادگی تأثیر می گذارد. اما مقدار مناسب افتادگی چه مقدار است؟ این بستگی به میزان کل سکوی شما دارد ، بنابراین ما افت دلخواه را به عنوان نسبت سکته مغزی در کل تحت درمان قرار می دهیم. برای اینکه مقدار مناسب افتادگی را داشته باشید ، توصیه می کنیم میزان افت را 30-40٪ از کل سکته م ((کفی کفش افزایش قد مغناطیسی مقاله قبل تر)) غزی قرار دهید (به معادله زیر مراجعه کنید). حالا می دانید که باید تنش بهاری را روی کلافهای خود تنظیم کنید تا 30-40٪ افت کنید!

معادله:

Droop Desired = Total Shock Stroke x.35

نحوه بارگذاری بهار قبل:

ابتدا باید ضربات شوک کلی کوئلور خود (از جمله طول توقف) را اندازه گیری کنید. سپس وقتی وسیله نقلیه در ارتفاع سوار استاتیک باشد ، کوئلور را چقدر فشرده کنید. سکته مغزی فشرده سازی را در ارتفاع سوار استاتیک از کل ضربه شوک برای یافتن مقدار افت پایین بگیرید. قبل از بارگیری بهار را تنظیم کنید تا افت سیستم تعلیق بین 30-40 of از سکته مغزی کل باشد.

معادله: ((کفی کفش افزایش قد مغناطیسی مقاله قبل تر)) 

افتادگی = کل ضربه شوک – سکته مغزی

Aurimas “Odi” Bakchis ، مدیرعامل Feal Suspension، Inc. است و همچنین راننده حرفه ای اتومبیلرانی است. او شخصاً برای اجرای برنامه های متنوع ، سیستم های Coilover Coilover Feal Suspension را مهندسی کرده است و موفقیت وی در مسیر ، کیفیت عالی محصولات Feal Suspension را ثابت کرده است. Aurimas مسابقات جهانی فرمول Drift 2015 را به عنوان دومین دوره مسابقات جهانی به پایان رساند ، جهان را به حرکت درآورد و به تدریس سمینار تعلیق در اروپا پرداخت و از سال 2014 به عنوان راننده برتر 5 در مسابقات فرمول Drift USA در رده های بعدی قرار گرفته است. از بی تجربه تا حرفه ای شروع می شود.

http

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9481457

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد