افسانه های افزایش قد

کفی افزایش قد

((کفی افزایش قد مقاله قبل تر))

بلندتر یا رسیدن به هدف غیرقابل دستیابی ، سؤالی است که اغلب به ذهن کسانی می رسد که می خواهند قد بلندتر کنند. دلیل این سؤال گرایش به این باور است که وقتی مانع از رشد یا عبور از سن رشد خود می شویم ، ارتفاع قابل بهبود نیست. بنابراین ، هر زمان که برنامه ای در رابطه با افزایش بلندتر وجود داشته باشد ، سؤال برجسته تر می شود همانطور که باید این طرح را دنبال کرد یا خیر ، آیا این موفقیت به پایان می رسد یا هیچ چیز. این سؤالها شروع به تعقیب كسانی می كند كه قد بلندتر می شون ((کفی افزایش قد مقاله قبل تر)) د. اما ، بله ، بلندتر شدن بسیار یک هدف دست یافتنی است و این کار را می توان با موفقیت و روح و عزم و اراده ای انجام داد که توسط کسی که می خواهد قد بلندتر باشد نشان داده می شود.

ما نمی توانیم با طبیعت تداخل کنیم. از این نظر ، کلیه همراهانی که تمایل دارند این عامل را در ژنهای خود داشته باشند ، نمی توانند کارهای بزرگی انجام دهند تا قد بلندتر شوند. اما قد یکی از عواملی است که نقش بسیار مهمی در جذابیت شخصیتهای ما دارد. هیچ کس در کل این دنیا وجود نخواهد داشت که دوست ندارد برای دیگران جذاب و دلپذیر به نظر برسد. به نظر می رسد همه کسانی که تمایل به قد کوتاه دارند از عزت نفس پایین رنج می برند زیرا فکر می کنند خودشان آنقدر جذاب نیستند. برای همه این افراد ، باید به خاطر داشته باشیم که بلندتر شدن چیزی غیرممکن نیست بلکه بسیار ممکن است و با موفقیت می توان به آن دست یافت.

هدف از بلندتر شدن هر چند کاملاً ارعاب کننده به نظر می رسد اما در واقعیت اینگونه نیست. خوردن غذای مناسب ، گرفتن مقدار کافی خواب و انجام تمرینات مناسب بسیار ساده است. انجام ت ((کفی افزایش قد مقاله قبل تر)) مام این کارها باعث می شود که شما این رویای بلندتر شدن به واقعیت محض را تحقق بخشید. تعیین یکی دیگر از عوامل مهم است که نقش مهمی در تلاش برای رسیدن به این هدف دارد. شما نمی توانید در طی دو شب قد بلندتر شوید. شما باید کارهای مورد نیاز را با شدت کامل انجام دهید و موظف است در مدتی نتایج را نشان دهد. افراد زیادی وجود دارند که با یک ضرب و شتم و روح کامل شروع می کنند اما وقتی که خسته می شوند وسط خود را ترک می کنند و فکر می کنند هیچ اتفاقی نمی افتد.

نکته اصلی این است که اعتقاد خود را زنده نگه دارید که بله می توانید این هدف را بدست آورید. شما باید یک رژیم غذایی مفید بخورید که احتمالاً هورمونهای رشد شما را تحریک می کند. پس از انجام این تحریک ، باید آن را با تمرینات و میزان خواب کافی ادامه دهید. این سه عامل مهمترین نقش را در دستیابی به قد بلندتر ایفا می کنند.

بنابراین ، آن را

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2779273

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد