افسانه های افزایش قد

ژل افزایش قد نی نی سایت

((ژل افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر))

آیا تاکنون بعد از بیدار شدن از خواب و بعد دوباره عصر ، قبل از رفتن به رختخواب ، قد خود را اندازه گیری کرده اید؟ شما باید این کار را به عنوان یک آزمایش کوچک انجام دهید و از اختلاف قد حیرت خواهید کرد. ممکن است اکنون من را باور نکنید اما تفاوت ممکن است به اندازه یک اینچ باشد. بنابراین ، من فکر می کنم این سوال که آیا خواب باعث بلندتر شدن شما می شود ، یک سوال خوب است.

ببینید ، برای افزایش قد خود به نوعی برنامه یا برنامه نیاز دارید. تقریباً مثل این است که در یک برنامه تناسب اندام جایی که می خواهید عضله شوید یا وزن کم کنید ، فقط این بار می خواهید قد بلندتر شوید. شما در حال انجام تمرینات منظم هستید که می تواند هورمون های رشد بدن را تحریک کند و همچنین استخوان های شما را در پاها و ستون فقرات تقویت کند. دقیقاً مانند یک برنامه تناسب اندام ، به استراحت کافی نیز احتیاج دارید. منظورم این نیست که سریع بعد از ظهر چرت بزنید یا سیستا بخورم. نه ، آنچه بدن شما به آن نیاز دارد یک استراحت خوب خوب به شکل خواب است. برای بهترین نتیجه ، هر شب باید حدود نه تا ده ساعت بخوابید. با این حال ، کمتر از هشت ساعت نخوابید.

همین حالا می توانم به شما بگویم که هر برنامه افزایش قد ، از خواب به عنوان بخشی از روشهای خود استفاده می کند. اگر بخواهید قد خود را به طور طبیعی چندین سانتی متر افزایش دهید ، هیچ راهی وجود ندارد. دلیل این امر این است  ((ژل افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر)) که خواب خوب نه تنها بدن شما را از تمام تمرینی که انجام می دهید به طور مرتب بهبود می بخشد ، بلکه چند ساعت اول خواب نیز مسئول ترشح هورمون های رشد است. از این رو ، هر چه بیشتر بخوابید ، شانس بیشتری برای انتشار هورمونهای رشد بیشتر وجود دارد. علاوه بر این ، یک خواب خوب ستون فقرات را شل کرده و آن را از بین می برد. ستون فقرات رفع فشار می تواند شما را در طول شب بلندتر کند. اگر آزمایشی را که در معرفی آن توضیح داده ام ، انجام دهید ، این دست اول را خواهید دید. به همین دلیل ، هنگام خواب ، باید صاف روی پشت خود دراز بکشید و به این ترتیب اجازه دهید ستون فقرات شما آرامش ، کشش و رفع فشار کند.

جالب است که چگونه کارهایی که باید در کودکی انجام دهیم به نوعی صادق است حتی در بزرگسالی. فقط این بار والدین وجود ندارند که به ما بگویند که آنها را انجام دهیم ، بنابراین ما معمولاً از این نوع عادت ها غافل می شویم. آیا به یاد دارید که چگونه ما وقتی کوچک بودیم ، والدین ما همیشه به ما سفارش می کردند زودتر به رختخو ((ژل افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر)) اب برویم و به اندازه کافی بخوابیم تا بتوانیم قد و قوت داشته باشیم؟ منظورم دقیقاً همین است. بعضی اوقات ، مانند این مورد ، بهتر است از کودکی این نوع عادت ها را حفظ کنیم. اکنون حتی مطالعات علمی نیز وجود دارد که پزشکان توانستند ثابت کنند که خوابیدن احتمال افزایش قد ما را افزایش می دهد. از آنجایی که این امر به افزایش قد شما مربوط می شود ، بسیار سخت است که بدانید عامل تعیین کننده چیست. بدن همه افراد متفاوت است ، بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید اجرای بسیاری از روشهایی است که اثبات شده برای دیگران کار می کند. خواب همیشه در این امر نقش اصلی دارد.

بهترین بخش این است که شما از قبل می دانید چگونه این کار را انجام دهید. این آسان است و می توانید بلافاصله شروع کنید. به خود قول دهید حداقل هشت ساعت صاف روی پشت تان بخوابید و هشت هفته دیگر را پشت سر گذاشتید …

می توانست

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6830964

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد