افسانه های افزایش قد

ژل افزایش قد در داروخانه

((ژل افزایش قد در داروخانه مقاله قبل تر))

تمرین های بلندتر وجود دارد که یکی از آنها بسیار محبوب نیست اما در واقع بسیار مؤثر است. روش استفاده از طناب پرش برای بلندتر شدن … بله من در مورد پرش صحبت می کنم. پرش می تواند روشی بسیار مؤثر برای کمک به شما در بالا رفتن از نردبان ارتفاع باشد اما چرا این سؤال شما است؟ خوب بخوانید و بدانید که چرا اگر می خواهید قد بلندتر شوید ، باید امروز خود را طناب پرش قرار دهید.

جست و خیز کردن چیزی نیست که مردم فکر کنند به آنها در افزایش قد کمک می کند. وقتی در واقع به فکر پرش هستید ، احتمالاً به یک زمین بازی در مدرسه فکر می کنید و بچه هایی که در ورزشگاه قدم می زنند یا حتی بوکسورهایی در ورزشگاه سعی می کنند سیستم قلبی خود را با طناب های پرش خود بهبود بخشند ، اما چیزی بیش از آن وجود دارد.

چگونه کار می کند

این یک مفهوم بسیار ساده است ، با انجام چندین بار حرکت در این حرکت ، می توانید شکستگی های میکرو در استخوان های پوستی خود ایجاد کنید. پس از مدتی اینها پر می شوند زیرا بهبود می یابند و آنها دوباره قوی تر ، متراکم تر و از همه مهمتر طولانی تر خواهند شد که همان چیزی است که واقعاً می خواهید به دنبال آن باشید.

هنگام انجام این کار خود را تحت فشار قرار ندهید تا زمانی که بیمار شوید یا تا زمانی که پاهای شما درد زیادی را متحمل می شود ، زیرا در صورت ادامه این سرعت ، فقط به شما آسیب وارد می کند. شما می خواهید شروع به کندی کنید و روزهای استراحت را در میان بگذارید و سپس به آرامی می خواهید خود را شروع کنید به تلاش برای ضرب و شتم رکورد قبلی خود  ((ژل افزایش قد در داروخانه مقاله قبل تر)) که احتمالاً قبلاً بدست آورده اید.

با فشار دادن کمی بیشتر به خودتان می توانید شکستگی های جدید ایجاد کنید که بهبود می یابد و طولانی تر و قوی تر می شود اما ضروری است که مطمئن باشید روزهای استراحت را زیاد انجام دهید زیرا فشار بیش از حد باعث صدمه می شود و این چیزی نیست که شما می خواهید زیرا چندین روز شما را به جایی برگرداند که بتوانید قد خود را افزایش دهید.

شایع کردن آن با یک روال معمول

تنها این روش ممکن است مدتی طول بکشد تا شما متوجه نتایج شوید اما می توانید آن را با بسیاری از روش های دیگر مانند کشش برای رشد قد تر ، سایر تمرینات برای بلندتر شدن ، رژیم غذایی و خیلی موارد دیگر ترکیب کنید.

داشتن روال بسیار طولانی تر خواهد بود ، وقتی رو به روز شدن بلندتر می شود ، روال باعث می شود کل روند فراتر از پایین آمدن در یک مسیر باشد ، زیرا آنها می گویند شما نمی خواهید هم ((ژل افزایش قد در داروخانه مقاله قبل تر)) ه تخم های خود را در یک سبد قرار دهید.

خوشبختانه بسیاری از روش های دیگر وجود دارد که می توانید در خانه از آنها استفاده کنید تا قد خود را افزایش دهید و می توانید برای شستشوی همه این موارد با هم بروید تا یک روال کوچک ایجاد کنید.

به عنوان مثال شما می توانید با برخی از حرکات از خواب بیدار شوید ، بعداً در طول روز تمرینهای بلندتر در حال رشد را طی کنید و سپس قبل از خواب تمام حرکات کششی را تمام کنید ، در حالی که تمام تمرکز خود را بر روی یک رژیم غذایی که در هدف شما متمرکز می شود ، انجام دهید. این چیزی است که شما با استفاده از کشش و رژیم های غذایی همراه با آن همه موثر است.

بسیاری دیگر از تمرینات بلندتر در حال رشد وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و روش های دیگری نیز وجود دارد که ارزش دیدن آنها را دارد. شما می توانید از اینجا بررسی کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7128692

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد