افسانه های افزایش قد

ژل افزایش قد در اصفهان

((ژل افزایش قد در اصفهان مقاله قبل تر))

1. قطع
با این کار شما می توانید به راحتی 1-1.5 اینچ را بدست آورید و ساده ترین کار همه آنها است. شما فقط باید بدن خود را از ارتفاع آویزان کنید. این که آیا شما بر روی یک نوار باریک ، پست های هدف ، یک درخت ، یک پناهگاه اتوبوس قرار دارید – اصلاً. فقط باید چند دفعه به مدت چند دقیقه آویزان شوید. این باعث می شود دیسک ها در زمان ستون فقرات شما برای رفع فشار شوند. همچنین برای تنظیم مجدد وضعیت بد بسیار عالی است زیرا بدن شما به شکل طبیعی خود کشیده می شود. این با استفاده از جاذبه برای بلندتر شدن است نه اینکه اجازه دهید کوتاهتر شود.

2. هندی فشار بالا
این تعداد زیادی از نامها از جمله هندو را فشار می دهند و یوگا را بالا می برد. همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید که این از یک حرکت یوگی هندی است که در آن شما خود را به صورت قوس فشار می آورید ، به جای اینکه مستقیم و به سمت پایین بروید ، از عقب به جلو نیز می روید.

3. پیچ و تاب
هدف از این تمرین ، پیچاندن ستون فقرات است و این حرکتی است که مردم در ابتدا با مشکل مواجه می شوند چون ستون فقرات با گذشت زمان بسیار انعطاف پذیر است. ستون فقرات به ویژه به دلیل موقعیت نشسته ما بیشتر از زمان دچار فشرده سازی می شود.
در یک درگاه روبروی قاب درب بایستید. پاهایتان را محکم به زمین بکشید و با استفاده از قاب ((ژل افزایش قد در اصفهان مقاله قبل تر))  به عنوان یک اهرم ، بدن را به همان اندازه که می چرخد ​​، فشار می دهد. مهم این است که سرتان را بیش از حد فشار دهید و کل ستون فقرات خود را از پایین به بالا بکشید. برای اطمینان از تعادل ، این کار را از دو جهت انجام دهید.

4- بالابر شانه
با صورت خود در کف دراز بکشید (گردن را به طرف خود پیچ ​​نکنید!). احساس می کنید شانه ها و بازوها به دلیل جاذبه ، کف را می کشند. اگر شانه ها و بازوهای خود را به طور کامل از کف زمین بلند کنید برای تعداد 10 ، بگذارید آنها سقوط کنند. این حرکت را هر روز صبح و عصر 5 بار تکرار کنید بعد از 3-4 هفته یک اینچ افزایش خواهید یافت. این کار با کار کردن یک عضله انجام می شود که اغلب در اکثر افراد بسیار ضعیف است. ماهیچه در مرکز ستون فقرات به دلیل نشستن در میزهای اداری و شکار بر روی کارها ، ضعیف می شود. هنگامی که ضعیف می شود به شما اجازه می دهد بدن شما را آفتاب بخورد و قد خود ((ژل افزایش قد در اصفهان مقاله قبل تر))  را از دست دهید.

5. خواب
تمرین نهایی کمی تقلب است زیرا تمرینات بلندتر از تمرین فقط از این انتخاب کوچک است اما می خواستم با یکی از علاقه مندی هایم به پایان برسانم. خواب در افزایش قد فوق العاده است اما برای بهره مندی واقعی از آن کافی است. احتمالاً شنیده اید که هنگام خواب کاج خود را بلندتر می کنید. درست است اما اگر خواب کافی ندارید ، خلق و خوی شما و عدم ترمیم مناسب ستون فقرات باعث می شود شما احساس شکار ، خراب شدن وضعیت بدن ، فشرده شدن اندامهای داخلی و شستشوی احتمال بلندتر شدن نخاع کنید. دریافت حداقل 7 ساعت اما ترجیحا 8 ساعت خواب در هر شب برای رسیدن به آن قد مورد نظر ضروری است.

همانطور که “جیسون – پسر کوتاه” من ما هستیم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2127200

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد