افسانه های افزایش قد

ژل افزایش قد خارجی

((ژل افزایش قد خارجی مقاله قبل تر))

اگر کوتاه هستید ، البته می خواهید قد بلند شوید. اکثر مردم این کار را می کنند با این وجود ، آیا اسرار بلندتری وجود دارد که واقعاً برای افرادی که به دلخواه خود خیلی کوتاه هستند ، کار می کنند؟

خوب ، بستگی دارد مطمئناً کوتاه بودن این مسئله می تواند یک نقطه ضعف بزرگ باشد و من یکی از همین افراد بودم. هیچ کس از من خوشش نمی آمد ، احساس می کردم کوچک ، لاغر و ضعیف است و سعی کردم همه چیز را بلندتر کنم. لرزهای پروتئینی را امتحان کردم ، کار کردم و هر چیز دیگری را که می توانستم فکر کنم. این به سادگی مرا ضعیف و خسته می کرد ، و اگر هر چیزی ، حتی نازک تر بود ، که مطمئناً کمکی نمی کرد.

اکنون ، قبل از اینکه به شما چه بگویم ، بگذارید این را هم بگویم که ژنتیک همیشه در چقدر قد شما می تواند نقش داشته باشد ، بنابراین این نکات بلندتر رشد می کنند که مطمئناً می توانند کمک کنند ، اما آنها نمی خواهند شما را از 4 بکشند. قد “10” تا 6’2 “قد بلند. با این حال ، آنها مطمئنا می توانند شما را به صورت انبوه ، مناسب و قوی جلوه دهند و اینچ نیز ارتفاع داشته باشد. مطمئناً می توانم بگویم كه این روش باید به شما كمك كند كه حداقل چند اینچ را بگذارید ، شاید حتی تا نیم و نیم پا. (و اگر هنوز در اواخر نوجوانی خود هستید ، احتمالاً هنوز باید کارهای دیگری انجام دهید ، و مطمئناً می تواند این امر را تقویت کند.)

چندین کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. شماره یک ، رژیم غذایی خود را سالم نگه دارید ، با تعداد زیادی میوه و سبزیجات تازه ، پروتئین های بدون چربی ، کربوهیدرات های پیچیده و چربی های خوب. اگر نتوانید سوخت و کالری ((ژل افزایش قد خارجی مقاله قبل تر))  لازم برای رشد خود را به بدن بدهید ، هیچ نکاتی درباره “قد بلندتر” برای شما کار نمی کند.

شماره دو ، به کار خود ادامه دهید و عضلات خود را ادامه دهید. می بینید که کار کردن چند کار را انجام می دهد. این مقدار هورمون رشد انسان یا HGH را که بدن شما به طور طبیعی از بدن خارج می کند ، تقویت می کند. و حدس بزنید که چه کاری می تواند انجام دهد؟ درست است؛ این می تواند به شما قد بلندتر کمک کند.

شماره سه ، اطمینان حاصل کنید که خواب زیادی دارید. به خصوص هنگام کار کردن ، به خواب زیادی نیاز دارید و ترشحات طبیعی HGH هنگام خواب به اوج خود می رسند. بنابراین حداقل هشت تا 10 ساعت خواب در شب را حداقل بخاطر داشته باشید که HGH هر دو به حداکثر حد خود برسند و کارهایی را که قرار است انجام دهند انجام دهند ، این یعنی شما را قد بلندتر می کند.

و در آخر ، شماره سه ، مکمل هایی وجود دارد ک ((ژل افزایش قد خارجی مقاله قبل تر)) ه می توانید از این طریق باعث افزایش تولید HGH شوید و این به شما در تمرینات نیز کمک می کند. اسیدهای آمینه آرژینین و اورنیتین در واقع می توانند سطح HGH را تقویت کنند ، و آمینو اسید گلوتامین چندین کار را انجام می دهد. نکته مهم این است که سطح HGH شما را نیز بالا می برد ، اما همچنین به شما کمک می کند تا طولانی تر و سخت تر کار کنید. بنابراین تقریباً هنگام مصرف گلوتامین ، با تمرینات بهتر و افزایش سطح HGH هنگام خواب ، به نفع خود دو برابر خواهید کرد.

باز هم ، قول نمی دهم که اگر شما در حال حاضر قد 5’6 اینچ هستید و 120 پوند وزن دارید ، این نکات بلندتر را به شما تبدیل کنند تا به هالک باور نکردنی تبدیل شوند ، اما مطمئناً می توانند شما را گول بزنند ، و احتمالاً آنها را می دهند. شما حداقل چند اینچ قد دارید ، ممکن است بسته به سن شما بیشتر باشد.

نکات رشد قد طبیعی را امتحان کنید [http: //

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3293148

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد