افزایش قد در دو دقیقه

افزایش قد در دو دقیقه . چگونه می توانیم فقط در دو دقیقه 2 اینچ بلندتر رشد کنیم

افزایش قد در دو دقیقه . چگونه می توانیم درفقط در دو دقیقه 2 اینچ بلندتر رشد کنیم . فکر می کنید وقتی می گویم می توانم شما را فقط در دو دقیقه دو اینچ بلندتر کنید ، اغراق می کنم؟ من قصد دارم به شما ثابت کنم ، همین حالا که می توانم در انجام این کار به شما کمک کنم.

 

ابتدا ، بروید و در کنار یک آینه با طول کامل بایستید. چرخش کناری حالا به خودت نگاه کن اگر مانند 95٪ آمریکایی ها باشید ، متوجه می شوید که سرتان به جلو می رود.

چرا جلو می رود؟ خوب ، زندگی مدرن دیکته کرده است که شما بخش خوبی از وقت خود را صرف می کنید – نشستن. درست است. ما در اتومبیل های خود می نشینیم. ما در خانه می نشینیم. ما در محل کار می نشینیم. وقتی غذا می خوریم می نشینیم. ما بیشتر روز می نشینیم.

 

آنچه این کار را انجام می دهد باعث عدم تعادل عضلات می شود. هنگامی که بیشتر روزها می نشینید عضلات جلوی بدن شما محکم می شود. فقط یک ثانیه به این موضوع فکر کنید. تصور کنید که همین حالا که می خوانید می توانید به خودتان نگاه کنید. شما احتمالاً در موقعیت نیمی از جنین قرار دارید.

احتمالاً شما به جلو تکیه می کنید ، شانه ها را می کشید و قسمت بالایی شما کشیده می شود. باسن شما به سمت سینه کشیده می شود. و نیم تنه شما به گونه ای خمیده به جلو است.

 

همه اینها باعث می شود ذاتاً کوچک شوید. مدتی قبل با مشتری صحبت کردم و او به من گفت که در 10 سال گذشته 1 اینچ کوچک شده است. واقعیت این است که او واقعاً کوچک نشد. وضعیت او به سادگی از هم پاشید. اگر از سمت او به او نگاه کنید خواهید دید که سرش نه بر روی شانه های خود بلکه در هوا زیاد استراحت می کند. هیچ ستونی از ستون قدرت بدن او پشتیبانی نمی کند.

 

افزایش قد در دو دقیقه . برای بلندتر شدن در دو دقیقه تنها کاری که باید انجام دهید این است که فکر کنید “S.B.D.”

نه ، این به معنای مرکز توسعه تجارت کوچک نیست. SBD مخفف “shoulders-down-down” است. من می خواهم که تیغه های شانه خود را به سمت عقب یکدیگر و پایین به سمت جیب های پشت خود فشار دهید. این کار را همیشه انجام دهید. متوجه خواهید شد که وقتی این کار را انجام دهید ، قفسه سینه شما بالا می رود. همچنین ، هنگامی که SBD می کنید ، سرتان به سمت شانه های شما باز می گردد.

 

این باعث می شود دو اینچ بلندتر شوید. شما همچنین احساس اطمینان بیشتری خواهید کرد. اگر از قبل وضعیت کاملی داشته باشید و مطمئن باشید ، این امر شما را متکبر خواهد کرد. فقط شوخی میکنم به هر حال ، همه چیز در آنجاست!

 

SBD شانه ها ، عقب و پایین.

اگر همین الان این کار را انجام می دهید ، دو اینچ قد بلندتر هستید. این کار را همیشه انجام دهید.

هزاران نفر در حال حاضر بدن خود را با برنامه های تمرین شخصی تناسب اندام Boot Camp FX و رژیم های غذایی مناسب تغییر داده اند. اردوگاههای بدنسازی Fullerton Boot Camp FX را امتحان کنید و یاد بگیرید چگونه سریع چربی معده را از دست دهید.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد