چگونه قد خود را افزایش دهید – تکنیک های اثبات شده علمی برای قد بلند شدن

 

قد بلند شدن هدف یا هدف همه است و بسیاری از آنها حتی پس از اعمال و تمرین های ورزشی ، قادر به بلند کردن نیستند. علاوه بر این ، افرادی که سن بلوغ را گذرانده اند ، آرزو دارند که هنوز بلندتر شوند و قد خود را افزایش دهند. پس از همه ، احتمالاً کسی از قد کوتاه بودن قدردانی نمی کند و به خاطر قد کوتاه آنها را آزار می دهد. قد بلندتر بودن به خودی خود یک مزیت محسوب می شود ، به افراد بلند قدتر در هر زمینه ای ، مانند شغل ، ازدواج ، و غیره توجه می شود. به افراد بلند قد ترجیح داده می شود.

 

بنابراین چرا برخی از تکنیک های اثبات شده علمی را برای افزایش قد دنبال نمی کنید؟ بسیاری از پزشکان و پزشکان در سراسر جهان کتابهایی نوشتند و تجربیات و حقایق خود را در مورد رشد قد آنها تجویز کردند. و اکنون پیگیری تحقیقات علمی در مورد افزایش قد شما بسیار آسان و کارآمد بوده است. گفته می شود داشتن یک خواب کامل 8 ساعته برای رشد انسان بسیار ضروری است ، زیرا هورمونهای رشد انسانی هنگام خواب شبانه تولید می شوند. روشهای طبیعی بهترین روشهایی است که می توان آنها را ایمن ترین و سریعترین نتیجه بدست آورد. تمرینات حلق آویز ، یو پی اس ، فشار یو پی اس ، شنا ، حرکات کششی پشت ، گرفتگی ، جست و خیز و بسیاری از تمریناتی از این دست که به تمام بدن شما کشش می بخشد ثابت شده است که فایده ای برای تحریک رشد قد شما دارد. تمرینات طبیعی روزانه می تواند انجام شود اما ورزش بدنسازی به صورت روزانه حامل نیست زیرا استراحت به بدن شما برای ساخت عضلات منقبض شده بسیار ضروری است ، و این تمایل به انجام ظرفیت رشد فوری ارتفاع فوری دارد.

 

قد بلند شدن با این وجود ، به غیر از تمرینات ، باید توجه و اهمیت مساوی به رژیم غذایی داده شود. پروتئین ها ، کلسیم ، کربوهیدرات ها و مواد معدنی همه ضروری هستند و اجباری برای ایجاد تغییرات در بدن و کمک به هورمون های رشد برای عملکرد صحیح است. و بنابراین ، هر پزشک و متخصص تغذیه می گویند که داشتن یک وعده غذایی کامل و صبحانه تأثیر مثبتی به بدن شما می زند.

 

بسیاری از افراد این تصور اشتباه را دارند که هیچ راه حلی برای قد کوتاه وجود ندارد ، اما این واقعیت ندارد فقط این است که شما باید دانش و برنامه های غذایی لازم را داشته باشید و به طور مرتب از آنها پیروی کنید ، پس از همه ، هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد فداکاری و سخت کوشی و پیروی از برنامه با علاقه و فداکاری تنها راهی است که می توان در رسیدن به یک قد عالی و بدن متعادل موفق شد.

برای بازدید از سایت من در اینجا کلیک کنید . http://greennoor.ir . سایت تخصصی افزایش قد گرین نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد