افسانه های افزایش قد

پک ورزشی افزایش قد

((پک ورزشی افزایش قد مقاله قبل تر))

ممکن است اکثر ما متوجه آن نباشیم ، اما تغییرات جزئی در رژیم غذایی ما می تواند تا حد زیادی بر روی بدن ما تأثیر بگذارد. بنابراین اگر می خواهیم قد کمی بیشتر به دست آوریم ، ممکن است بخواهیم تغییراتی در رژیم غذایی روزانه خود در نظر بگیریم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام مواد مغذی مورد نیاز را اثبات می کنیم. یک تصور غلط رایج دیگر درباره رشد و رژیم های انسا ((پک ورزشی افزایش قد مقاله قبل تر)) نی وجود دارد که می توانیم آن را روشن کنیم. مواد مغذی که از غذاهای سرشار از کلسیم ، پروتئین ، کالری و اسیدهای آمینه دریافت می کنیم ، در واقع قد شما را بلند نمی کند. اما کمبود این مواد مغذی اساسی باعث رشد شما می شود و مانع از رسیدن به حداکثر قد شما می شود. پروتئین ها و اسیدهای آمینه دست به دست هم می دهند. ارگان ها ، استخوان ها و ماهیچه ها برای رشد به اسیدهای آمینه نیاز دارند زیرا اسیدهای آمینه وقتی به هم وصل می شوند پروتئین تشکیل می دهند.

این همچنین به همین دلیل است که اسیدهای آمینه اغلب به عنوان بلوک های ساختمانی زندگی نامیده می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که هر وقت روی مواد مغذی کمبود می کنیم چه اتفاقی می افتد؟ خیلی ساده است. بدن باید روزانه میزان کلسیم خود را دوباره پر کند و این با کمک غذاهای سرشار از کلسیم مانند لبنیات امکان پذیر است. با بزرگ شدن بدن ، سلولهای استخوانی ما پیر می شوند و به طرز شگفت انگیزی جایگزین سلول های جدید می شوند که ب ((پک ورزشی افزایش قد مقاله قبل تر)) خشی از آن توسط کلسیم دریافت شده تشکیل می شود. کمبود کلسیم ممکن است باعث ضعف یا بدتر شدن کوچک شدن استخوان ها شود.

آیا می دانید وقتی کالری پایدار دریافت می کنید ، بدنتان در 110٪ بهترین حالت قرار دارد؟ کالری ممکن است برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند ضرر به نظر برسد. اما حقیقت موضوع این است که کالری ها نقش اساسی در جایگزینی انرژی و رشد بدن دارند. فکر نکنید که این مقاله بیشتر مربوط به بزرگسالانی است که می خواهند قد بلندتر شوند. حتی اگر از مرحله رشد گذشته باشید ، یک رژیم متعادل برای حفظ یک زندگی سالم هنوز هم لازم است. به منظور جلوگیری از بیماری های استخوانی که در پیری مانند پوکی استخوان مشاهده می شود ، به طور منظم روزمره ورزش را انجام دهید. چگونه امروز طبیعی تر بلند شویم.

امتحان کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2538866

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد