افسانه های افزایش قد

پک افزایش قد نیوشا

((پک افزایش قد نیوشا مقاله قبل تر))

مهم نیست که شما چه جنسی دارید ، اگر از اندازه بدنتان ناامید شده باشید ، می خواهید انواع ترفندها را برای افزایش قد خود امتحان کنید. از این رو ، در این مقاله قصد داریم چگونگی چسباندن کفش های شما را بلندتر ببینیم.

جالب است که ، اغلب اوقات پر کردن کفش به عنوان تقلب در نظر گرفته می شود. به نظر من این معنی ندارد. اگر چنین بود ، هر زنی که پاشنه بلند پوشیده است ، تقلب می کند. در عوض ، پر کردن کفش های ما چیزی نیست جز تصمیم مد. مد با هدف بهبود ظاهر و یا شکل ظاهری خاصی به ما ارائه می شود. از نظر چاشنی کفش ، تمام معنی آن این است که ما در تلاش هستیم سبکی از مد را داشته باشیم که باعث بلندتر شدن ما شود. امیدوارم با این درک با توصیه‌ای که من به شما ارائه خواهم کرد احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

بنابراین ، دقیقاً از چه چیزی می توانید استفاده کنید تا کفش هایتان بلندتر شود؟ ترفندهای زیادی وجود دارد ، از بافت و کاغذ گرفته تا کف مخصوص ساختگی. حتی اگر می خواهیم از موادی استفاده کنیم که بزرگترین مزیت قد را به ما می دهد ، نباید سلامت آن را قربانی کنیم. ببینید ، با پر کردن کفش های خود با مواد نادرست ، می توانیم به زانوها و کمر آسیب برسیم. کفش های خوب از طرحی طراحی شده اند که راحت می توانند داخل آن راه بروند و همچنین برای زانوها و پشت ما سالم است. اگر فقط ((پک افزایش قد نیوشا مقاله قبل تر))  می خواستیم بافت های کاغذی را خودمان اضافه کنیم ، ممکن است خطر ایجاد تخت پا در کفش خود را به گونه ای تغییر دهیم که دچار مشکلات زانو و کمر شویم.

به همین دلیل من یک مومن بزرگ از مواردی هستم که به طور خاص برای ایجاد قد بلندتر ساخته شده اند. آنها به دو شکل آمده اند:

1) کفی های افزایش قد و.

2) افزایش کفش.

تفاوت بین این دو مورد در این است که کفی ها را می توان به هر کفش اضافه کرد ، در حالی که کفش های افزایش قد ساخته شده اند تا مانند یک کفش ورزشی معمولی به نظر برسند در حالی که قد شما را چندین اینچ افزایش می دهند.

بیایید ابتدا به کفی های افزایش قد نگاهی بیندازیم: این کفی هایی است که می توانید فقط داخل کفش های خود قرار دهید. اگر کفش خود را بپوشید ، قد بلندتر خواهید بود – معمولاً بین یک ت ((پک افزایش قد نیوشا مقاله قبل تر)) ا دو اینچ. این کفی ها از پارچه های مختلفی هستند ، به عنوان مثال مانند سیلیکون. پارچه های مختلف را امتحان کنید و از نمونه ای که احساس راحتی شما را به همراه دارد استفاده کنید. هنگام استفاده از این کفی ها ، باید به کل لباس خود توجه کنید: شما نمی خواهید که چنین کفی هایی پوشیده باشید. از ترکیبات مختلف کفش ، شلوار و تاپ استفاده کنید تا همه چیز طبیعی به نظر برسد.

این مزیت کفش های افزایش قد است: آنها قبلاً طراحی و ساخته شده اند تا ظاهری طبیعی به دست آورند. با این حال ، اگر می خواهید قد بلندتر باشد ، نباید این کفش خاص را بپوشید و فقط نمی توانید کفی را تعویض کنید.

امیدوارم اکنون احساس راحتی در مورد چگونگی پر کردن کفش های خود داشته باشید. با این حال ، آیا می دانید که در واقع می توانید قد طبیعی بلندتر شوید [http: // ww

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6884963

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد