افسانه های افزایش قد

پکیج افزایش قد

((پکیج افزایش قد مقاله قبل تر))

رشد بلندتر ، رویای بسیاری از مردان و زنان است. بسیاری از مکمل های مواد غذایی داروخانه ها یا چند ویتامین وجود دارد که می توان از آنها برای افزایش قد خوب استفاده کرد اما همه این گزینه ها غیر طبیعی است. با وجود این روش های طبیعی خارق العاده افزایش قد ، دیگر نیازی به مصرف مکمل های گران قیمت نیست. در اینجا هفت غذای فوق العاده وجود دارد که می توانند از آن لذت ببرند و در عین حال به شما کمک کنند بدون رشد عوارض جانبی داروها رشد خود را تقویت کنید.

تخم مرغ: اینها مهمترین و فوق العاده ترین منبع دریافت پروتئین هستند. همانطور که مشخص است تخم مرغ ها به مقدار بسیار زیادی پروتئین دارند و پروتئین برای مو ، ناخن ها و همچنین رشد استخوان اهمیت دارد. آلبومین های سفید موجود در تخم ها حاوی 100٪ پروتئین هستند که به فرد کمک می کند قد بلندتر شود. برای افزایش قد ، توصیه می شود روزانه سه تا شش تخم مرغ استفاده کنید.
شیر: همه ما می دانیم که شیر حاوی کلسیم است ، که نه تنها برای رشد استخوان مفید نیست بلکه باعث تقویت قدرت استخوان ها نیز می شود. شیر ماده غذایی است که به راحتی قابل هضم است و همچنین به جذب پرو ((پکیج افزایش قد مقاله قبل تر)) تئین ها کمک می کند. دو تا سه لیوان شیر برای افزایش قد شما به شما کمک می کند.
سویا: گفته می شود سویا دارای بیشترین مقدار پروتئین در انواع غذاهای گیاهی است. این پروتئین از پروتئین های خالص تشکیل شده است که به بهبود هر دو استخوان و توده بافت کمک می کند. روزانه پنجاه گرم سویا مقدار معینی است که برای رشد قد بلند مفید است.
جو دوسر: همچنین سرشار از پروتئین هایی مانند سویا است. برای افرادی که رژیم آگاهی دارند خوب است زیرا این ماده دارای چربی بسیار کمی است. برای دستیابی به یک ارتفاع ایده آل ، مقدار مشابهی از جو دوسر مانند آن به عنوان سویا نیز توصیه می شود.
کلسیم مرجان: این یک منبع طبیعی کلسیم است و از مرجان های دریایی گرفته می شود. کلسیم مرجان به به دست آوردن توده استخوانی کمک می کند و از این رو به رشد استخوان ها کمک می کند.
مرغ: مقدار زیادی پروتئین در مرغ یافت می شود. ((پکیج افزایش قد مقاله قبل تر))  همانطور که بسیاری از ما می دانیم ، سوپ مرغ اغلب به عنوان درمانی برای انواع بیماری ها توصیه می شود. به همین ترتیب واقعیتی است که پروتئین زیاد موجود در چنین آبگوشت ، یا شاید در گوشت مرغ واقعی برای رسیدن به حداکثر قد شما نیز مفید باشد.
گوشت گاو: مشابه مرغ ، گوشت گاو همچنین پروتئین زیادی دارد. روزانه صد گرم گوشت گاو روش خوبی برای دریافت مقدار قابل توجهی پروتئین برای بدن است.
در حالی که همه فوق غذاهای فوق در بیشتر افراد در تلاش برای بدست آوردن حداکثر قد مفید بوده اند ، همیشه ایده خوبی است که ابتدا قبل از شروع برنامه غذایی با پزشک خود صحبت کنید تا رشد شما حداکثر شود.

نویسنده این مقاله انواع مختلفی دارد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5725609

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد