افسانه های افزایش قد

پکیج افزایش قد رایگان

((پکیج افزایش قد رایگان مقاله قبل تر))

امشب امتحان کنید قبل از خوابیدن قد خود را اندازه بگیرید. فردا به محض بیدار شدن دوباره قد خود را اندازه بگیرید. اگر خواب خوبی داشته باشید ، قد شما 1-2 اینچ افزایش می یابد! چه چیزی می تواند این امکان را فراهم کند؟ خواب عمیق.

طبیعت هر شب خواب در ما را القا می کند تا بتواند سلول های بدن را ترمیم کند ، آنها را دوباره پر کند و باعث رشد بدن شود. این طبیعی ترین روش برای افزایش قد است. در خواب است که بدن سیستم عصبی مرکزی را تقویت و دوباره شارژ می کند. هورمون های رشد به کلیه گوشه های بدن ارسال می شوند تا استخوان ها و بافت ها ضخیم و طولانی شوند و در نتیجه افزایش قد ایجاد می شود.

عدم وجود وزن بر روی ستون فقرات دلیل اصلی آن است که شما هر روز قد بلندتر هستید. وقتی مدت طولانی است که افقی هستید ، استخوان های ستون فقرات در مایع نخاعی شل شده و خیس می شوند و باعث بزرگتر شدن آنها می شود. بنابراین ، علاوه بر کیفیت ، مقدار خواب نیز مهم است.

بنابراین چگونه می توان از تمام مزایای خواب شب خوب بهره برد؟ در اینجا نکات مفیدی برا ((پکیج افزایش قد رایگان مقاله قبل تر)) ی دستیابی به خواب عمیق آورده شده است.

برای خوابیدن از تشک محکم استفاده کنید. اگر تشک شما نرم است ، یک ورقه تخته سه لا را در زیر آن قرار دهید. تشک های محکم ستون فقرات را در وضعیت خوبی حفظ می کنند. چراغ ها را قبل از خواب خاموش کنید زیرا چراغ روشن مغز را بیدار نگه می دارد. یک پنجره را برای تهویه باز نگه دارید زیرا هوای بی کیفیت برای رشد مناسب نیست. اگر خیلی سرد است روی دستکش و جوراب بکشید. مطالعات نشان می دهد که پاها و دستان گرم به خواب عمیق کمک می کند. قبل از خواب یک لیوان آب بلند یا شیر بنوشید. به القای خواب کمک می کند. از کافئین خودداری کنید.

وضعیت رشد برای رشد در طول خواب مهم است. در اینجا چند نکته بیشتر برای قد بلند تر شدن خواب شما وجود دارد. اگر اصلا به یک بالشتک نیاز دارید از بالش استفاده نکنید یا از یک نازک استفاده کنید. بالش ها باعث ایجاد شانه های گرد شده که نه تنها باعث کوتاهتر شدن شما می شود بلکه بر عضلات گردن و شانه ها نیز تأثیر می ((پکیج افزایش قد رایگان مقاله قبل تر))  گذارد. هنگام خوابیدن به پشت ، از بالش زیر زانو استفاده کنید تا ستون فقرات را پشتیبانی کند. این همچنین به خون رسانی بیشتر مغز در هنگام خواب کمک می کند. هنگام خواب در کنار خود ، از بالش زیر سر خود و همچنین یکی از زانوها استفاده کنید.

برای اینکه خواب خوبی داشته باشید باید در هنگام خواب خسته شوید. حتماً در طول روز ورزش کنید تا خود را خسته کنید. انجام تمرینات افزایش قد به شما مزیت بیشتری می بخشد. وقتی روی تختخواب خود برای خوابیدن دراز می کشید ، بازوها و پاهای خود را دراز کنید و بدن خود را تیز کنید تا به خواب بیفتد.

خواب ارزانترین دارویی است که می توانید برای رشد قد و سالم تر استفاده کنید. بیشترین استفاده را از آن بکش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی افزایش

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2871855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد