افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد مردانه

((پد افزایش قد مردانه مقاله قبل تر))

همانطور که برخی از کارشناسان می گویند ، شخصیت خوب شامل وضعیت صحیح است. وضعیت صحیح هنگام راه رفتن یا نشستن در کنار میز برای بحث و گفتگو و حتی در هنگام استراحت روی یک صندلی همیشه پیامدهای آن نه تنها بر شخصیت شما بلکه در سلامت شما نیز دارد. به عنوان مثال ، به فردی که با چانه خود قدم می زند نگاه کند مستقیم و با وضعیت خود درست مانند یک سرباز. چنین افرادی همیشه آرام و با اعتماد به نفس به نظر می رسند. در مقابل ، فردی که با عقب تندی قدم می زند ، طبیعتاً بیمار و فاقد اعتماد به نفس است.

مسائل مربوط به وضعیت استقرار

وضعیت صحیح پیامدهای مختلفی درمورد سلامت فرد دارد. به عنوان مثال ، وضعیت صحیح بدن به قد بلندتر کمک می کند. این اعتماد به نفس را ایجاد می کند و شخصیت را بهبود می بخشد. از طرف دیگر ، وضعیت نادرست منجر به کمردرد ، درد در گردن و درد در بافت های نرم می شود. همچنین منجر به سردرد و درد بدن می شود. علاوه بر این ، می تواند باعث سوء هاضمه شود. وضعیت نادرست همچنین بر سیستم عصبی تأثیر می گذارد. ممکن است فوبیای خاصی مانند اضطراب هورمونی و افسردگی را بدتر کند. همه این موارد بر لزوم استقرار صحیح تأكید دارند و در صورت وجود نادرست ، مراحل اصلاح باید به صورت جدی انجام شود.

برخی از تمرینات برای بهبود وضعیت استقرار ((پد افزایش قد مردانه مقاله قبل تر)) 

یکی از مراحل بهبود وضعیت خواب ، ورزش است. یکی از این تمرینات ساده نشستن روی صندلی در حالت تمایل است. شیب باید از سر تا انگشتان در حدود 45 درجه باشد. خود را به راحتی با پشتی و پشتی با بالش بکشید. دستان خود را مستقیماً در امتداد ران ها نگه دارید. آرام باشید و حدود 10 دقیقه در این حالت بمانید. اکنون ، به وضعیت عادی برگردید. این تمرین کششی ، عضلات گردن شما را شل می کند ، ستون فقرات را تقویت کرده و عضلات پاها را شل می کند.

در تمرین دوم ، روی یک صندلی راست بنشینید. اکنون پاهای خود را بالا آورده و عمود بر معده خود نگه دارید. حالا پاهای خود را در آغوش بگیرید تا پاها روی شکم شما فشار بیاورند. پای خود را مستقیماً در حالت افقی نگه دارید. حدود سه دقیقه در این حالت بمانید. این تمرین به از بین بردن چربی اضافی از ناحیه شکم کمک می کند و همچنین باعث تقویت کلاه کمر و زانو می شود. توصیه می شود این تمرینات زیر نظر مربی مجرب و مجرب انجام شود. می توانید چندین تمری ((پد افزایش قد مردانه مقاله قبل تر)) ن از این دست را پیدا کنید که با هدف بهبود وضعیت بدن انجام می شود.

Bottom-Line

از گذشته اخیر ، چندین ابزار تصحیح وضعیت در بازار ظاهر شده است. این ابزارها می توانند به عنوان یک ابزار اضافی در تلاش شما برای بهبود وضعیت استقرار استفاده شوند. اما ، قبل از استفاده از این وسایل ، باید به توصیه پزشک خود باشید. همچنین باید توجه داشت که به جز این تمرینات و ابزارهای تصحیح وضعیت موجود در بازار ، هیچ داروی دیگری برای تصحیح وضعیتهای نادرست وجود ندارد. کارشناسان می گویند ، علاوه بر ورزش و استفاده از این وسایل ، شما باید در هنگام پیاده روی ، نشستن و غیره نیز نسبت به وضعیت خود آگاه باشید. باید به نحوه نشستن هنگام خواندن ، تماشای تلویزیون یا رانندگی وسیله نقلیه توجه کنید.

رشد رشد بلندتر به طور طبیعی با رشد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8534405

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد