افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد داخل کفش

((پد افزایش قد داخل کفش مقاله قبل تر))

یکی از بهترین تمرینات قد بلند که می توانید انجام دهید تا قد شما به طور طبیعی و سریع افزایش یابد تمرین حرکات کششی معلق است. این یکی از ورزشهای پیشنهادی برای هر برنامه افزایش قد مانند Grow Taller 4 Idiots و یکی از ورزش های مورد علاقه من است که من در هنگام صبح و درست قبل از خواب به شما انجام می دهم.

در طول روز ، گرانش ستون فقرات شما را فشرده می کند و  ((پد افزایش قد داخل کفش مقاله قبل تر)) همچنین باعث افزایش انحنای ستون فقرات می شود که باعث می شود چند سانتی متر قد خود را از دست ندهید. تمرین حلق آویز به شما در مقابله با این اثر کمک خواهد کرد و دیسک های بین مهره ای شما را کشیده و ضخیم تر می کند و در عین حال به کاهش انحنای ستون فقرات شما با ایجاد وضعیت نادرست کمک می کند.

ورزش حلق آویز بسیار ساده است و می توان درست در خانه انجام داد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدن خود را از ارتفاع آویزان کنید. می توانید از یک نوار افقی استفاده کنید یا می توانید از یک شاخه درخت استفاده کنید. همچنین می توانید از آویز درب آویز استفاده کنید. توصیه می کنم از نوار افقی استفاده کنید تا بتوانید راحت تر شوید و همچنین می توانید هر زمان که دوست دارید ورزش کنید بدون اینکه به خارج از خانه خود در شب بروید فقط در یک شاخه درخت آویزان کنید.

برای بهترین نتیجه می توانید حدود 5 دقیقه یا 10 دقیقه آویزان کنید. لازم نیست 5 یا 10 دقیقه مستقیم باشد. می توانید بین تکرارها 5 تا 10 دقیقه تکرار کنید. ((پد افزایش قد داخل کفش مقاله قبل تر)) 

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که هنگام انجام تمرینات کششی آویزان ، مهم است که عضلات موجود در قسمت بالای بدن خود را تا حد امکان شل کنید تا در مبارزه با کشش وزن نتوانید. بیشتر افراد هنگام انجام تمرینات آویزان عضلات تنش دارند. آرام کردن عضلات در هنگام حلق آویز کمک می کند تا جا به جایی دیسک های بین مهره ای شما بیشتر شود.

تمرین حلق آویز بهتر است صبح ها درست بعد از بیدار شدن از خواب و شب ها درست قبل از رفتن به رختخواب انجام شود. این زمانی است که دیسک های بین مهره ای شما چندان فشرده نمی شوند و بنابراین کشش و طولانی تر ساختن آن بافت فیبری آسان تر خواهد بود. این تمرین روزانه را بلندتر کنید و می توانید در مدت زمان کوتاه افزایش قابل توجهی داشته باشید.

بازدید کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3122774

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد