افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد جورابی دیجی کالا

((پد افزایش قد جورابی دیجی کالا مقاله قبل تر))

مگر شما مریض و خسته از تمسخر دوستان و همکاران خود به دلیل کوتاه بودن نیستید؟ منظورم این است که انگار تصمیم نگرفتید قد بلند شوید. و حالا که همه شما بزرگ شده اید ، دیگر فرصتی برای رشد بیشتر ندارید … درست است؟

این درست خواهد بود اگر شما از آنچه دیگران به شما گفته بودند پیروی کنید – این که بزرگسالان دیگر نمی توانند قد بلند کنند. اما حقیقت واقعی ، شما می توانید! با انجام تمرین هایی برای افزایش قد ، می توانید 2 تا 4 اینچ دیگر رشد کنید و در آخر باعث شود که دوستان و همکارانتان تعطیل شوند.

مطالعات نشان داده اند که متوسط ​​بدن انسان بالغ هنوز پتانسیل رشد قد دارد. این کار با انجام برخی تمرینات کششی با هدف گسترش طول ستون فقرات ممکن است ، که به هر ترتیب حدود 40٪ از کل قد بدن شما را تشکیل می دهد.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است: مگر اینکه شما کاملاً سالم باشید و در هر کاری که انجام می دهید وضعیت مناسبی انجام دهید ، ستون فقرات شما معمولاً فشرده شده و تا طول واقعی آن افزایش نمی یابد.

با انجام این تمرینات برای افزایش قد ، تراز و انحنای ستون فقرات شما اصلاح می شود. ستون فقرات ((پد افزایش قد جورابی دیجی کالا مقاله قبل تر))  شما نیز کشیده و کشیده ملایم است تا به طول مطلوب خود برسد.

نه تنها این ، تمرینات همچنین به تحریک سیستم بدن کمک می کند تا دوباره تولید بیشتر هورمون رشد انسانی (HGH) به طور طبیعی دوباره انجام شود. HGH به رشد بدن کمک می کند و در این حالت به ضخیم شدن غضروف در انتهای استخوان های بلند شما کمک می کند. و حدس بزنید چه…

غضروف ضخیم تر = استخوان های طولانی تر = قد بلندتر شما!

فقط پتانسیل انجام این تمرینات را در آنجا تصور کنید. با افزایش طول ستون فقرات و ضخیم تر شدن غضروف استخوان ها ، احتمالاً حداقل 2 اینچ بلندتر خواهید بود.

و اگر تعجب می کنید که چند سال باید منتظر بما ((پد افزایش قد جورابی دیجی کالا مقاله قبل تر)) نید تا چنین افزایش چشمگیری در قد شما مشاهده شود ، تعجب نکنید اگر می گویم فقط 6 هفته از حالا می توانید قد بلندتری را ببینید!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) با یک برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن تنها در چند هفته دنبال کنید [http://www.getnaturallytaller.info]

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

ps ، من از همه راه برای تو ریشه دارم 🙂

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2746066

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد