افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد بیتال

((پد افزایش قد بیتال مقاله قبل تر))

بلندتر شدن رویایی رویایی است که نتوانسته اید به آن دست یابید ، نترسید. برخی از ت ((پد افزایش قد بیتال مقاله قبل تر)) کنیک های بسیار قدرتمند وجود دارد که می تواند به شما کمک کند قد خود را چندین سانتی متر افزایش دهید حتی اگر به بزرگسالی رسیده باشید. بسیاری از شما فقط ممکن است تمام گزینه هایی را که می تواند به شما در افزایش قد کمک کند را کاوش نکنید. و خوشبختانه امروز تمام این اطلاعات به عنوان کتاب الکترونیکی قابل بارگیری در دسترس است ، که به شما دستورالعمل هایی را برای افزایش قد به شما می دهد.

شما در واقع می توانید با انجام چند کار ساده قد خود را افزایش دهید. این اثر ترکیبی از همه تغییرات کوچک است که نتایج را برای شما به همراه خواهد داشت. به یاد داشته باشید – قطرات ریز آب ، اقیانوس قدرتمندی را ایجاد می کند.

در اینجا دو روش وجود دارد که هرگز آشکار نشده است ، که می تواند به افزایش قد کمک کند –

1) نخاع شما بخشی از این بخش است که می تواند به اضافه کردن چند اینچ کمک کند. با گذشت زمان ، نخاع کمی خم می شود و در این روند قد شما کاهش می یابد. از آنجا که این یک روند ت ((پد افزایش قد بیتال مقاله قبل تر)) دریجی است که ممکن است متوجه آن نشوید. با انجام تمرینات کششی ساده قادر خواهید بود انحنای نخاع خود را برطرف کنید. این اصلاح به تنهایی می تواند منجر به افزایش چند سانتی متر از ارتفاع شود.

2) تکنیک دیگری که در صورت عدم وجود اینچ به شما در اضافه کردن چند سانتی متر کمک می کند ، تمرین با شدت بالا است. اگر بتوانید با سرعت بالایی کار کنید ، این می تواند کمک کند. نکته مهم “سرعت بالا” است. طبق مطالعات تحقیقاتی ، هنگامی که شما با سرعت زیاد دویدید ، فشار زیادی روی استخوان ها و مفاصل شما وارد می شود. این منجر به شکستگی میکرو می شود. این شکستگی های میکرو بسیار سریع بهبود می یابند ، در حالی که با شکستگی های طبیعی مقایسه می شوند. و شکستگی میکرو بهبود یافته به شما در افزایش قد کمک می کند.

می خواهید دیوید کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2184475

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد