افسانه های افزایش قد

پد افزایش قد بلدرچین

((پد افزایش قد بلدرچین مقاله قبل تر))

آیا واقعاً می توانید در هر سنی قد بلندتر کنید؟ پاسخ مثبت است اما به کار جدی نیاز دارد.

اکثر مردم از رسیدن به نتیجه ناکام هستند زیرا آنها فقط به دنبال مقداری جادویی برای کمک به آنها هستند بدون اینکه کاری انجام دهند. درست است ، بسیاری از شرکت ها وجود دارند که ادعا می کنند محصولاتشان بدون ورزش ، قد بلند و نازک شما را ایجاد می کند اما فقط کلاهبرداری هستند.

اگر به من اعتقاد ندارید پس از خود این سوال را بپرسید – آیا کسی را می شناسید که از مکمل نتیجه گرفته باشد؟ نه کس دیگری. در هزینه های اضافی ، هزینه افزایش قد را هدر ندهید … در عوض آنچه انجام می دهد را انجام دهید.

بنابراین چگونه می توانید نتیجه بگیرید؟

در اصل 3 مورد وجود دارد که بعد از بلوغ تأثیر می گذارد … غذاهایی که شما مصرف می کنید … سطح فعالیت شما … و اینکه آیا خواب کافی دارید یا نه.

چرا مهم است چه چیزی بخورید؟

از آنجا که تحمل وزن اضافی یا چربی بدن باعث افزایش فشار در عضلات می شود و به دلیل فشار مداوم بر روی آنها باعث کوچک شدن آنها می شود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد متوجه می شوند که کاهش وزن در واقع به آنها کمک می کند تا به عنوان یک عارضه جانبی ناخواسته رشد کنند و این یکی از بهترین راه های افزایش قد در هر سنی است. ((پد افزایش قد بلدرچین مقاله قبل تر)) 

رژیم غذایی RIGHT برای افزایش قد طبیعی است

حتما از غذاهای چرب و چرب پرهیز کنید ، و به همین ترتیب غذاهای فرآوری نشده را مصرف نکنید. صبح آن کاسه نان تست دارچین را با موز یا آجیل جایگزین کنید. به جای کره بادام زمینی و ساندویچ ژله ای برای ناهار ، سالاد میل کنید.

کلمه احتیاط …

سعی نکنید و به یکباره بیش از حد تغییر دهید و یا در پایان از ناامیدی کنار خواهید آمد پس حتماً به تدریج تغییر کنید. همچنین یک کتاب خوب با مقادیر زیادی از رژیمهای غذایی وگان بدست آورید و مطمئن شوید که هر روز مانند بسیاری از افراد با رژیم محدود ، در دام خوردن همان چیزها نخواهید بود.

متفاوت بودن از آنچه که می خورید به شما کمک  ((پد افزایش قد بلدرچین مقاله قبل تر)) می کند بیشتر از رژیم جدید خود لذت ببرید و احتمال بیشتری دارد که به آن پایبند باشید.

ورزش کردن …

فقط 1 راه برای نتیجه گیری از کار کردن وجود دارد – همه را بیرون بروید. اگر بدن را عقب نگه دارید ، بدن شما به اندازه بسیاری از هورمون های رشد انسانی تولید نمی کند و تقریباً به سرعت نتیجه نمی گیرید.

به اندازه کافی خوابیدن

استراحت کافی بسیار مهم است (8 ساعت ایده آل است) و اگر به معنای کمی زود خوابیدن است ، پس هم باشید. باز هم ، سعی نکنید یک بار تغییرات زیادی ایجاد کنید زیرا این امر فقط می تواند به دلسردی منجر شود ، و آن را به آرامی انجام دهید.

اینها

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2527359

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد