افسانه های افزایش قد

پاشنه مخفی برای افزایش قد

((پاشنه مخفی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ((پاشنه مخفی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

برای کسانی از شما که نمی دانید ، دبیرخانه یک هورمون رشد انسانی (HGH) است. ایجاد عضلات یکی از دلایلی است که مردم به سمت محصولات HGH مانند دبیرخانه مراجعه می کنند ، اما یکی از دلایل اصلی این است که آنها می توانند قد بلندتر کنند.

HGH در واقع هورمونی است که باعث بلندتر شدن قد ما می شود. ما به طور طبیعی HGH را در بدن خود تولید می کنیم ، اما وقتی به بیست سالگی خود رسیدیم ، تولید هورمون های رشد انسانی را به همان اندازه که مصرف می کنیم متوقف می کنیم.

دبیرخانه یک مکمل عالی برای مقابله با پیری و توده عضلانی است ، اما نه برای کمک به قد بلند تر کمک می کند. استفاده از دبیرخانه فقط به کسری به هورمونهای رشد شما کمک می کند و بیشتر روی عناصری که مشکلی با آنها ندارید ، بیشتر تمرکز خواهید کرد.

وقتی سعی کردم از دبیرخانه برای افزایش قد خود استفاده کنم ، سریع فهمیدم که دچار خستگی بیشتری می شوم و قدم به همان اندازه که فکر می کردم بهبود نمی یابد. من به زودی پس ا ((پاشنه مخفی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ز ترك استفاده از دبیرخانه یا هر HGH دیگر برای افزایش قدم.

سلامتی من دلیل اصلی این تصمیم بود. فکر کردم شروع کردم به این فکر کنم که من از هر قدمی که میخواستم باشم محکوم شدم. به هر حال ایمان این را خواهد داشت که من روی یک برنامه بلندتر رشد که زندگی ام را تغییر داده است ، گیر افتادم.

من می دانستم که وقتی معلوم شد در طی 3 هفته مشاهده می کنم که ارتفاع من 2 اینچ افزایش می یابد ، شاهد معجزه بودم. من از تلاش دبیرخانه پشیمان نیستم ، زیرا این چیزی است که من را به سمت برنامه ای برد که قد من را به طرز چشمگیری افزایش داده است.

در پایان ، مکمل های HGH مانند دبیرخانه چیز معقول و منطقی است که اگر تلاش می کنید قد بلندتر شود ، به آن توجه کنید. با این حال ، دبیرخانه چیز مهمی است که می توانید با آن درگیر شوید ، اما اگرچه برای من عملی نبود اما ممکن است برای شما عالی باشد.

من همیشه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2583528

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد