افسانه های افزایش قد

پاشنه افزایش قد مردانه

((پاشنه افزایش قد مردانه مقاله قبل تر))

رشد قد بعد از بلوغ به طور طبیعی اغلب غیرممکن است. با این حال ، این ممکن است ، زیرا بدن ما هنوز به همان اندازه سریع نیست که در دوران بلوغ رشد می کند. روش های طبیعی برای افزایش برخی از اینچ ها به ارتفاع شما وجود دارد و از اینکه چقدر طبیعی این روش ها هستند شگفت زده خواهید شد.

بعد از بلوغ به طور طبیعی قد بلندتر رشد کنید

همانطور که گفته شد ، بدن شما بعد از بلوغ هنوز آرام آرام رشد ((پاشنه افزایش قد مردانه مقاله قبل تر))  می کند. راه های سریع تر و سریع تر رشد شما از طریق تهیه فراوان تولیدکنندگان مورد آزمایش بدن است. آیا هنوز حدس می زنید اینها چیست؟ اینها مواد مغذی ، خواب و ورزش هستند! بله ، درست آن را خوانده اید … بدن پس از بلوغ هنوز هورمون های رشد را آزاد می کند. این هورمون ها به اندازه قبل از بلوغ شما نیستند. با این وجود ، با پرورش دهندگان بدن به وفور ، برای بدست آوردن چند اینچ دیر نیست.

بدن خود را با مواد مغذی پر کنید. اکنون که هورمون ها کاهش یافته اند ، برای تقویت سریعتر رشد شما به ویتامین ها و مواد معدنی زیادی احتیاج خواهید داشت. همچنین 8 تا 10 لیوان در روز آب کافی برای بدن خود تأمین کنید زیرا این امر به سوخت و ساز بدن کمک می کند.

حتماً هر روز بخاطر تقویت مغز هورمون های رشد ، بیشتر بخوابید. بیشتر فرآیندهای متابولیسم بدن در طول خواب انجام می شود. بنابراین ، حتماً روزانه 8 تا 10 ساعت خواب داشته باشید. اگر صبور هستید و به اندازه کافی مشتاق هستید که بعد از بلوغ قد بلند تر شوید ، از دیدن نتایج متعجب خواهید شد. ((پاشنه افزایش قد مردانه مقاله قبل تر)) 

هنگامی که از خواب بیدار می شوید ، بدن های خود را ادامه دهید! تا آنجا که ممکن است به فعالیتهای بدنی متوسل شوید. ورزش مکرر باعث افزایش گردش خون و در نتیجه توزیع خوب مواد مغذی مورد نیاز بدن می شود. این ماده با استرس مبارزه می کند و باعث ترشح هورمون رشد فراوان می شود. تصور کنید فوایدی را که از مشغول کردن راههای بلندتر شدن بعد از بلوغ کسب خواهید کرد ، سالم ، قد و از همه مهمتر خواهید بود … خوشحال باشید.

آیا می خواهید بعد از بلوغ قد بلندتر شوید؟

اگر بله ، یک راز علمی اثبات شده را کشف کنید تا بدون در نظر گرفتن سن ، قد و جنسیت فعلی خود را به طور طبیعی قد بلندتر کنید. اگر می خواهید از این راز یاد بگیرید و 1- اضافه کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3836955

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد