افسانه های افزایش قد

يکافزایش قد

((يکافزایش قد مقاله قبل تر))

چیزهای زیادی وجود دارد که ننگ است. مواد پورنوگرافی ننگ بزرگی دارند و هنوز  ((يکافزایش قد مقاله قبل تر)) هم می توانند یک صنعت بسیار موفق باشند ، اما این صنعت به تحقیقات علمی نیازی ندارد. صنعت افزایش قد نیاز به تحقیقات زیادی دارد. بسیاری از آن با تعصب در برابر داروهای جایگزین ارتباط دارد. اگر هر روش غیر جراحی باید به طور منظم پزشکی باشد و روش های جراحی باید نوع جایگزین باشد!

دانشمندان روش پوکی زایی (افزایش طول اندام) حواس پرتی خود را دارند ، آنها پریشانی epiphyseal (کشش صفحات رشد) را امتحان کردند ، اما ممنوع است که همه چیز دیگر را امتحان کنید. یک روش بسیار امیدوارکننده برای افزایش قد شما وجود دارد که به آن بارگذاری مفصل سینوویال جانبی گفته می شود. فقط چهار دانشمند در حال کار بر روی آن هستند اما به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است زیرا می تواند با ارسال سلولهای بنیادی مغز استخوان قرمز در آنجا ، صفحات رشد شما را دوباره فعال کند. هنوز مشکلی وجود دارد که مغز استخوان قرمز با پیر شدن شما از بین می رود اما جایگزینی بدن شما با کاهش میزان استخوان قرمز بسیار ساده تر از شکستن پاهای شما ، کشش آنها و اجازه بهبودی است. این چهار دانشمند یکی از امیدوارک ((يکافزایش قد مقاله قبل تر)) ننده ترین روشهای افزایش قد من تا به حال دیده ام و هنوز هم تحقیقات خود را در مورد رفع اختلاف طول اندام پوشش می دهند.

اگر تحقیقات در مورد افزایش قد آنقدر کاملاً مغرضانه نباشد ، می توان هزار تحقیق علمی انجام داد. حتی اگر همه بدنسازان با هم جمع شوند (افرادی که تمایل به مخالفت با جامعه علمی ندارند اما در زمینه خود پیشرفت زیادی داشته اند) می توانستیم تحقیقات زیادی انجام دهیم.

حتی اگر چند روش مختلفی برای تضمین قد بلندتر شما وجود داشته باشد ، از افزایش قد غیرممکن عبور می کنند. استخوانهای کوتاه و نامنظم آنها کاملاً تحت پوشش پریوستوم است. از آنجا که امکان افزایش عرض پریوستوم وجود دارد ، این یک روش تضمین شده برای بلندتر شدن شماست.

تایلر د

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4091549

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد