افسانه های افزایش قد

يوافزایش قد

((يوافزایش قد مقاله قبل تر))

اطلاعات غلط زیادی در مورد اینترنت وجود دارد که آیا فرد می تواند قد خود را بعد از بلوغ بلند کند یا نه. امروز همه اینها پاک می شود! بنابراین بنشینید استراحت کنید و یاد بگیرید که چگونه می توانید بدون در نظر گرفتن سن ، قد بلندتر رشد کنید. بله شما به درستی این مطلب را خوانده اید ، می توانید بعد از بلوغ قد خود را افزایش دهید و در زیر 3 نکته در مورد چگونگی انجام این کار پیدا خواهید کرد.

نکته مخفی شماره 1 – تحریک هورمون رشد انسانی (HGH) ((يوافزایش قد مقاله قبل تر)) 

این یکی از مؤلفه های اصلی یک فرد قد بلندتر است. این در اصل هورمونی است که وظیفه رشد سلول ها و بافت ها و بدن کلی شما را بر عهده دارد. بهترین راه برای افزایش تولید آن مشارکت در ورزش منظم ، درست غذا خوردن و استراحت کافی است.

نکته مخفی شماره 2 – ورزش

اگر می خواهید قد خود را افزایش دهید ، مشارکت در “تمرین های بلندتر رشد” بسیار مهم است. با این حال ، تمام تمرینات به طور یکسان ایجاد نمی شوند! دقیقاً همانطور که یک اسپرینتر تمرینات مختلفی را از بوکسور انجام می دهد ، شما نیز باید تمرینات هدفمندی را انجام دهید که متناسب با هدف شما باشد. هدف اصلی این تمرینات کشش ستون فقرات و گسترش دیسک های بین مهره ای (دیسک بین هر مهره ای است که ستون فقرات را تشکیل می دهد).

نکته مخفی شماره 3 – کافی استراحت کنید ((يوافزایش قد مقاله قبل تر)) 

این ساده ترین کاری است که می توان انجام داد. فقط به موقع به رختخواب خود بروید! زحمت نکشید که تمام شب بیدار شوید و تلویزیون تماشا کنید یا بازی یا هر چیز دیگری را بازی کنید. دلیل این امر ساده است ، وقتی می خوابید هورمون های رشد بیشتری آزاد می شوید و همین باعث بلندتر شدن شما می شود.

همچنین در اینجا چیز مهمی وجود دارد که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید!

آیا می دانید در مدت زمان 6 هفته می توانید 1 تا 4 اینچ قد بلندتر داشته باشید؟ این ممکن است برای شما غیرممکن به نظر برسد اما صد در صد حقیقت است. یک راز علمی اثبات شده وجود دارد که باعث می شود قد شما به طور طبیعی قد بلندتر شود (صرف نظر از سن ، قد و جنسیت فعلی شما) http://growtallernaturally101.com]. اگر می خواهید از این مطالب یاد بگیرید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3047594

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد