افسانه های افزایش قد

يمافزایش قد

((يمافزایش قد مقاله قبل تر))

من می دانم که شما همیشه فکر کرده اید که روند رشد شما در حالی که هنوز نوجوان بودید متوقف شده است. حداقل ، به هر حال به شما گفتند اما آیا می دانید بدن شما هنوز پتانسیل زیادی برای رشد چند اینچ بیشتر از اندازه موجود دارد؟

درست است! هر فرد بالغ دارای توانایی جسمی در هر سنی می تواند خود را قد بلندتر کند … از طریق روش های طبیعی نیز. این بدان معناست که هیچ یک از این جراحی های طولانی مدت اندام های خطرناک یا قرص های هورمونی مصنوعی مضر – شما می توانید از طریق ورزش به راحتی و با خیال راحت قد خود را افزایش دهید!

اگر حتما می دانید ، دلیل واقعی این که به نظر می رسد بدن شما در بزرگسالی رشد خود را از رشد طولانی تر متوقف کند به دلیل پایین آمدن سطح هورمون رشد انسانی در بدن است. به نظر می رسد که سیستم بدن شما از تولید این هورمون های پروتئین در سیستم شما “عقب می ماند”.

بنابراین برای شروع مجدد روند رشد خود ، باید راهی برای تحریک بدن خود داشته باشید تا سطح هورمون رشد در بدن شما افزایش یابد. و چه راه بهتری برای انجام این کار از انجام تمرینات کششی وجود دارد.

مطالعات علمی نشان داده اند که تمرینات به ترشح غدد هیپوفیز در مغز شما برا ((يمافزایش قد مقاله قبل تر)) ی ترشح سطح بالاتر هورمون رشد کمک می کند. با بالاتر رفتن سطح هورمون رشد ، استخوانهای شما ضخیم تر و همچنین غضروف در انتهای استخوان های بلند شما رشد می کند. این به شما طول اضافی می دهد که در کل باعث افزایش قد بدن می شود.

نه تنها تمرینات کششی با بالا بردن سطح هورمون رشد به شما در افزایش قد کمک می کند بلکه به کشش و حداکثر طول برخی قسمت های بدن نیز کمک می کند.

به عنوان مثال ستون فقرات خود را در نظر بگیرید که 40٪ از کل قد بدن شما را تشکیل می دهد. با اصلاح تراز و کاهش انحنای ستون فقرات ، در واقع می توانید طول ستون فقرات خود را افزایش داده تا به حداکثر میزان ممکن برسید. باور کنید یا نه ، این امکان برای شما وجود دارد که فقط با انجام این کار بتوانید بیش از 2 اینچ قد بلند کنید!

بنابراین فکر نکنید که شما قصد دارید تا بقیه عمر  ((يمافزایش قد مقاله قبل تر)) کوتاه باشید. پیش بروید و تمرینات افزایش قد را شروع کنید و باید از چند هفته امروز تا امروز 2 تا 4 اینچ قد بلندتر شوید.

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) سریعاً با چند برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من برای همه شما ریشه دارم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2787662

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد