افسانه های افزایش قد

يلافزایش قد

((يلافزایش قد مقاله قبل تر))

((يلافزایش قد مقاله قبل تر))

سرانجام می توانید قد بلندتر کنید زیرا راز خارج است. موارد ساده ای وجود دارد که شما می توانید در زندگی روزمره خود تغییر دهید و بدن شما را قادر می سازد در هر زمان چند اینچ رشد کند. اگر باور کردن این برای شما سخت است ، پس ادامه دهید و بگذارید اشتباه شما را ثابت کنم.

با این راز می توانید از قد فعلی خود اینچ رشد کنید –
حمل اشیاء سنگین را بیش از حد و نادرست متوقف کنید. آنچه این کار را به مفاصل و مهره های شما می کند این است که آنها را فشرده می کنید و از این طریق قد شما کاهش می یابد. اگر می خواهید کوتاه باشید ، دور شوید. اما اگر می خواهید قد بلند تری داشته باشید ، حتماً اشیاء سنگین و یا بلند کردن وزنه های سنگین را به حد ((يلافزایش قد مقاله قبل تر)) اقل نگه دارید. همچنین اگر می خواهید اشیاء سنگین را به دلیل مجبور به حمل کنید ، پس مطمئن شوید که رویکرد مناسب برای انجام این کار را یاد گرفته اید.

آنچه می توانید انجام دهید تا قد بلندتر شوید –
عالی نیست اگر چیزی را بگویم “قد بلند شدن خیلی راحت است ، عملاً به راحتی دراز کشیدن”؟ خوب حدس بزن چی؟ این است. نشان داده شده است که ما صبح بلندتر هستیم زیرا بدن ما هنگام خواب (به دلیل دراز کشیدن) زمان کشش دارد. ما می توانیم صبح یک اینچ یا قد بلندتر باشیم ، چقدر جالب است؟ اما اگر یک کار متفاوت را انجام دهید می توانید یک یا دو اینچ یا دو اضافه کنید. و آن چیز این است که از بالش خلاص شوید. از این به بعد بدون بالش بخوابید و در طول چند هفته یا حتی چند روز تفاوت قد خود را مشاهده خواهید کرد.

انجام داد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3013420

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد