افسانه های افزایش قد

يطافزایش قد

((يطافزایش قد مقاله قبل تر))

مردم به دنبال روش های جدیدی برای بلند شدن و ادامه دادن سوال هستند ، “آیا می توان بعد از بلوغ قد بلندتر کرد؟” بسیاری از افراد از من روشهای مختلفی می پرسند که می تواند به آنها در افزایش قد کمک کند. بنابراین ، در آخر ، من چند مورد از افزایش قد شما را نشان داده ام. می توانید بررسی کنید که کدام یک از روش های زیر برای شما مناسب به نظر می رسد و طی یک دوره آن را دنبال می کنید. توجه به این نکته ضروری است که برای رعایت نتایج ، چنین روشهایی باید در درازمدت اتخاذ شود.

برای کشش ستون فقرات ورزش کنید

یک روش اثبات شده برای افزایش قد شما از طریق ورزش است. ورزش به انعطاف پذیری بدن و ستون فقرات کمک می کند ، و ستون فقرات شما را مستعد رشد می کند. می بینید که ورزشکاران از بدنی بلند و قوی برخوردار هستند. آنها از نظر جسمی نیز فعال هستند زیرا ورزش به عضلات و استخوانها و همچنین قدرت می دهد.

روش های مختلفی برای کشش بدن وجود دارد ، اما این روش نیاز به زمان و ماندگاری دارد. بدون عزم و اشتیاق به افزایش قد شما ، این روش نمی تواند کار کند. بسکتبال ، والیبال ، جست و خیز کردن و شنا می تواند به کشش بدن کمک کند. کشیدن بدن با آویزان کردن عمودی با دستان خود بر روی نوار بسیار توصیه می شود. در این روش بازوها و بدن کشیده می شوند و به بدن کمک می کنند قد بلند شود.

حالت مستقیم می تواند قد شما را بهبود بخشد

حمل یک حالت مستقیم می تواند به ستون فقرات کمک کند تا به صورت عمودی رشد کند. وضعیت حنجره می تواند به میزان قابل توجهی بر قد و ستون فقرات یک فرد تأثیر بگذارد. نگه داشتن پشت خود را بهبود می بخشد انعطاف پذیری عضلات و کمک می کند تا حداکثر رشد را افزایش دهد.

توجه به این نکته مهم است که انجام ورزش و حرکات کششی در سن رشد می تواند به شما کمک زیادی کند. بعد از بلوغ روند رشد کند می شود و ممکن است سریع نتیجه نگیرید.

روش های جراحی برای افزایش قد شما

فناوری و تجهیزات مدرن این امکان را فراهم آورده است که مسائل پزشکی را به صورت جامع بررسی کنیم. در گذشته هیچ روش جراحی برای افزایش قد شما وجود نداشت اما با پیشرفت در فناوری اکنون مردم برای رسیدن به قد رویای خود به دنبال جراحی های تقویت اندام هستند زیرا با دستیابی به چند اینچ اضافی با جراحی ممکن است به دست آورید. جراحی های زیبایی نیز وجود دارد که تحت عنوان جراحی های افزایش طول شناخته می شود.

با این وجود ، این روش 100٪ نتیجه را تضمین نمی کند. در جراحی عوارضی وجود دارد که می تواند شرایط را بدتر کند. این عمل جراحی نیز بسیار گران است و پزشکان زیادی این جراحی را انجام نمی دهند. اما پس از مش ((يطافزایش قد مقاله قبل تر)) اوره مناسب با پزشک متخصص ، می توان از جراحی افزایش طول استفاده کرد.

رژیم مناسب و متعادل برای به دست آوردن تمام مواد مغذی

کمبود مواد مغذی ضروری می تواند روند افزایش قد را مختل کند. تغذیه سالم همچنین برای افزایش قد مهم است. آن دسته از کودکانی که رژیم متعادل دریافت نمی کنند ، به درستی رشد نمی کنند. روند رشد قد به دلیل کمبود ویتامین های ضروری ، پروتئین ها ، کربوهیدرات ها و مواد معدنی که نقش مهمی در افزایش ارتفاع دارند ، مانع می شود.

روش های لباس پوشیدن به نظر بلند است

طرز تهیه لباس ، طراحی لباس و لوازم جانبی آن نیز می تواند بر قد شما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، خانمهایی که کوتاه و حجیم هستند باید لباس هایی با الگوهای عمودی بپوشند و چاپهای ((يطافزایش قد مقاله قبل تر))  کوچک به صورت خطوط افقی یا چاپهای بزرگ باعث می شوند که آنها چاق و افتضاح به نظر برسند.

بنابراین در اینجا چند روش وجود دارد که می تواند به شما بگوید که چگونه قد بلند شوید. سالهای گرانبهای خود را در فریاد زدن برای فرصتهای از دست رفته ای که به دلیل قد کوتاه شما مانده اند ، تلف نکنید. اقدام و یادگیری بهترین روشی که به 100٪ تضمین نتایج می دهد بسیار مهم است.

برای روش های افزایش قد بیشتر می توانید به http://www.isitpossibletogettaller.com مراجعه کرده و در مورد نحوه بلندتر شدن در 8 هفته جزئیات کسب کنید.

داونو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9465056

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد