افسانه های افزایش قد

يزافزایش قد

((يزافزایش قد مقاله قبل تر))

قد من بر تجارت من تأثیر می گذارد
من یک تاجر 5 فوت 2 بودم زندگی سخت بود و قد من به اعتماد به نفس من در فروش کمک نکرد. من برای افزایش قد خود روشهای مختلفی را امتحان کردم اما موفقیتی حاصل نکردم. تا اینکه از روش طبیعی این برنامه استفاده نکنم ، 3 اینچ افزایش پیدا کردم. می بینید ، مرد 3 اینچی کوتاه مثل من مثل برنده شدن در قرعه کشی است. به نظر من بسیار شگفت انگیز است که چگونه مردم اکنون به من نگاه می کنند ، دیگر خیره نمی شوند ، اما آنها واقعاً صداقت من را از چشمان من می بینند. اعتمادشان به دست می آورم و زندگی این روزها راحت تر به نظر می رسد. بنابراین می خواهم این را با شما در میان بگذارم.

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش قد هستید ، مواردی وجود دارد که باید بدانید.

رژیم غذایی مناسب برای افزایش قد در جوان
برای شروع ، نقش اصلی در افزایش قد شما رژیم شماست. شما باید غذاهای سرشار از کلسیم ، اسیدهای آمینه ، پروتئین و کالری بخورید. همانطور که می دانیم کلسیم برای ساخت استخوان های قوی مهم است و پروتئین عنصر کمکی برای رشد است. بنابراین یک رژیم غذایی سالم با این ویتامین ها و مواد معدنی مواد مغذی و انرژی لازم را برای رشد و پر کردن و همچنین منبع انرژی هنگام ورزش برای افزایش قد به شما می دهد.

یکی دیگر از عوامل مهم افزایش قد ورزش است. در حالی که برخی از محصولات یا برنامه های رشد قد به شما می گویند که افزایش قد بعد از افزایش سن ، که تقریباً 17 تا 19 است ، صرفاً با تمرین ممکن است. که درست نیست. ورزش به تنهایی نمی توانید قد خود را افزایش دهید و به همین دلیل است؟

چه چیزی قد بدن ما را تعیین می کند؟
بیایید ابتدا کمی در مورد چگونگی و چه چیزی قدمان را تعیین کنیم. وقتی متولد می شویم ، بیشتر استخوان های ما از غضروف انعطاف پذیر تشکیل شده است. بسیاری از غضروف ها وقتی بزرگ می شوند به هم می چسبند و به این ترتیب استخوان های جامد ما شکل می گیرد. هنگامی که وارد نوجوان خود می شویم ، هر دو انتهای استخوان های بلند ، معروف به صفحات رشد ، به تدریج طولانی می شوند. طول این استخوان های طولانی تا حد زیادی تعیین می کند که چقدر طول عمر ما طول می کشد. در نهایت این صفحات رشد پس از پایان دوره بلوغ ما ، که در حدود 17-19 سالگی است ، متوقف می شوند. می توانیم ببینیم که در جوانی ، حداکثر قد را چقدر ضروری می دانیم. زیرا بعد از افزایش سن ، چه درمانهای هورمونی و چه مکمل های ویتامین به هیچ وجه باعث نمی شوند صفحات رشد دیگر طولانی تر شود.

بسیاری از ما معتقدیم که تمرینات کششی برای سلامتی استخوان ما مفید بوده و رشد قد را افزایش می دهد. با این حال کاملاً مغایر با آنچه ممکن است فکر کنید. بیشترین تمرینات مفید بر تمرکز عضلات تمرکز دارند که هدف آنها تقویت عضلات است نه کشش. استفاده از ورزش برای افزایش قد در سنین پایین این است که باعث آزاد شدن هورمونهای رشد قد می شود و این روند روند رشد را سرعت می بخشد. این تمرینات نه تنها باعث بهبود شکل بدن شما می شوند. آنها همزمان قدرت استخوان را تقویت می کنند. این عادات اگر در تمام راه در زندگی شما رعایت شود ، حتی می تواند از بروز بیماریهای شکننده استخوان جلوگیری کرده و از کوچک شدن قد بدن جلوگیری کند ، معمولاً هنگام افزایش سن اتفاق می افتد. ((يزافزایش قد مقاله قبل تر)) 

من به اندازه نگاه کوتاه نیستم
پس اگر مرحله رشد را پشت سر بگذارید ، چه می کنید؟ آیا واقعاً امکان افزایش قد وجود ندارد؟ برای من ، قد خود را بعد از 25 سالگی افزایش دادم. این فقط با ورزش یا رژیم غذایی نیست. همانطور که در بالا توضیح دادم ، هیچ راهی برای طولانی کردن استخوانهای شما وجود ندارد ، مگر اینکه تحت عمل جراحی قرار گیرند ، هنگامی که آنها به خودی خود متوقف شوند. با این حال ما می توانیم قد به اندازه توانایی کامل خود داشته باشیم.

معنی آن چیست؟ بسیاری اوقات ، به قدری نمی رسیم که بدن ما به دلیل وضعیت بدنی و قرارگیری نخاع ما ساخته شده است. این می تواند به دلیل عوامل محیطی و سبک زندگی زیادی باشد. وضعیت نامناسب نشستن و ایستادن ، ساعات طولانی نشستن در مقابل کامپیوتر ، کمرویی در سن بلوغ به خصوص برای دختران و ا ((يزافزایش قد مقاله قبل تر)) ستفاده نادرست از ژست ، همه ممکن است منجر به افزایش قد بدن به ظاهر کوتاه تر از آنچه شما باید باشد باشد.

این یک واقعیت علمی است که ستون فقرات حدود 35٪ قد فعلی ما را تشکیل می دهد. این بدان معناست که رفع مشکلات خلسه یا ستون فقرات می تواند منجر به افزایش قابل توجه قد شما از 2 به 4 اینچ شود. با استفاده از انحنای صحیح انحنای ستون فقرات که از نظر ژنتیکی به ارث رسیده اند یا از عادت روزانه به وجود می آیند ، می توانید حتی از بعد از افزایش سن ، از تمام ظرفیت بلندی که با آن به دنیا آمده اید ، لذت ببرید.

بنابراین به وب سایت موجود در بیوگرافی من مراجعه کنید تا ببینید که چگونه حتی پس از مرحله رشد ، قد را افزایش دهید.

من

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5826878

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد