افسانه های افزایش قد

ویتامین های افزایش قد

((ویتامین های افزایش قد مقاله قبل تر))

هرکسی که در زمینه های مختلف مانند شغل ، ورزش ، شخصیت و … کمبودی را احساس می کند آرزوی رشد قد بلندتر است چیز خوبی برای جوانان است. این باعث می شود آنها انگیزه لازم را برای انجام کارهای مناسب برای افزایش قد داشته باشند. شما نباید همیشه با مطالعه یا کار برای به دست آوردن معیشت ، این جنبه مهم را نادیده بگیرید. بسیاری از افراد در فعالیتهای دیگر مجذوب می شوند تا حدی که حتی جنبه های مهم رژیم و تغذیه را نیز نادیده نمی گیرند.

در اینجا برخی از کارهای مهم و مهم وجود دارد که اگر می خواهید قد بلندتر شوید و قد را افزایش دهید ، باید در خاطر داشته باشید.

انجام بده

1) به یاد داشته باشید که کلسیم برای رشد و استحکام استخوان های شما مهم است. کل ((ویتامین های افزایش قد مقاله قبل تر)) سیم در بدن برای چیزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تأمین منظم و مداوم کلسیم برای ادامه روند رشد لازم است. مطمئن شوید که مکمل های کلسیم اضافی برای کمک به تأمین کلسیم دارید.

2) جذب کلسیم توسط بدن به کمک ویتامین D و ویتامین C بهبود می یابد. اطمینان حاصل کنید که از غذاهای سرشار از این ویتامین ها برای کمک به جذب مناسب کلسیم استفاده می کنید. همچنین از مکمل های ویتامین C و D به همراه مکمل های کلسیم استفاده کنید. این به رشد صحیح قد بلند کمک خواهد کرد.

3) مصرف مکمل های کلسیم و ویتامین را در طول روز به منظور بهبود جذب توسط بدن پخش کنید.

نکن

4) از مکمل های کلسیم هیچ نوع مکمل آهن اس ((ویتامین های افزایش قد مقاله قبل تر)) تفاده نکنید. آهن باعث کاهش جذب کلسیم می شود.

5) از نوشیدن زیاد گازدار خودداری کنید. این نوشیدنی ها مقادیر زیادی فسفر دارند که باعث می شود کلسیم به همراه ادرار از بدن شما خارج شود. این می تواند باعث رشد کم رنگ و عقب ماندگی روند افزایش قد شود.

6) بلافاصله پس از مصرف مواد غذایی سرشار از مواد معدنی و ویتامین ها یا مکمل ها ، الکل مصرف نکنید. الکل اثر بخشی ویتامین ها ، مواد معدنی ، داروها و مکمل ها را کاهش می دهد.

پیروی از این نکات اطمینان حاصل خواهد کرد که شما مرتکب اشتباهاتی نمی شوید که می تواند از افزایش قد شما جلوگیری کند.

در اینجا اسرار را که شما هنوز آنها را نمی شناسید آورده شده است – می خواهید جزئیات یک روش علمی اثبات شده برای افزایش قد 3 تا 6 اینچ فقط در 6 w کشف کنید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2261732

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد