افسانه های افزایش قد

ورزش های برای افزایش قد

((ورزش های برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ((ورزش های برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

رشد بلندتر واقعاً کار دشواری نیست – فرایندهای خاصی وجود دارد که اگر دنبال کنید ، بلندتر خواهید شد. سالها پیش مردم فکر می کردند بعد از رسیدن به سن خاصی نمی توانید قد بلندتر شوید. امروزه می دانیم که این درست نیست. در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه طبیعی است قد را افزایش دهید.

احتمالاً اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند تمرینات کششی است – متأسفانه در اینجا خیلی مؤثر نیستند. دلیل آن این است که آنها فقط نتایج بسیار موقت به دست می آورند – اندکی پس از اینکه آنها را متوقف کردید ، به قد اصلی خود باز خواهید گشت. یک آزمایش ساده انجام دهید: درست بعد از بیدار شدن از صبح و قبل از بازگشت به رختخواب ، قد خود را اندازه بگیرید. شما شگفت زده خواهید شد که متوجه می شوید صبح تقریباً 2 اینچ قد بلندتر هستید! این کشش طبیعی بافتهای شما هنگام خواب است. این اتفاق می افتد زیرا هنگام دراز کشیدن هیچ خبری از ستون فقرات شما نیست. هیچ مقدار تم ((ورزش های برای افزایش قد مقاله قبل تر)) رین حرکات کششی بیشتر از این به شما نمی دهد. این به طور طبیعی اتفاق می افتد – و با این حال شما هر روز همان قد هستید.

چگونه قد طبیعی بلندتر شود

بنابراین ، شما بیش از تمرینات حرکات کششی نیاز دارید. پس چه باید کرد؟ راه افزایش واقعی و دائمی در قد شما با استفاده از رژیم صحیح و رژیم غذایی است – بعضی از غذاها هنگام مصرف بدن شما را به سمت تولید هورمون رشد سوق می دهند. برخی از تمرینات نیز همین کار را انجام می دهند. با ترکیب مناسب ، به راحتی حدود یک اینچ در هفته رشد خواهید کرد. البته این برای همیشه دوام نخواهد داشت ، اما در طی چند هفته ، می توانید انتظار داشته باشید که حدود 4-6 اینچ از آنچه که در حال حاضر هستید قد بلندتر شود.

به عنوان وعده

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3201720

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد