افسانه های افزایش قد

ورزش هایی برای افزایش قد

((ورزش هایی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

رشد قد بلند واقعاً همه چیز سخت نیست. حتی اگر دوران بلوغ را پشت سر گذاشتید ، زیرا می بینید که هیچ ارتباطی با سن ندارد. قد شما بستگی به هورمونی به نام “هورمون رشد انسانی” دارد ، که وظیفه افزایش قد در دوران بلوغ و همچنین بعد از آن را بر عهده دارد. این راز کمی شناخته شده HGH را می توان با انجام چند کار مهم که به اف ((ورزش هایی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) زایش تولید و استفاده از آن در بدن شما کمک خواهد کرد ، قد بلندتر کرد. در اینجا چگونه می توانید قد خود را سریع افزایش دهید …

بدون بالش زیر گردن خود بخوابید یا روی بالش نازک تر بخوابید – شاید قبلاً این موضوع را شنیده باشید ، اما این یک تاکتیک اثبات شده برای قد بلند تر است. اگرچه برای اکثر آنها راحت نیست؛ زیرا بیایید صادق باشیم ، کسی که هنگام خواب یک بالش زیبا را زیر گردنشان دوست ندارد ، اما اگر واقعاً می خواهید قد بلندتر شوید ، باید این کار را انجام دهید.

هنگام استفاده از این تکنیک ها ، یک بالش را در زیر زانو بخوابید – همیشه باید حداقل 8 ساعت بخوابید ، و این در کنار نوک اول به شما این امکان را می دهد تا آنهایی را که در خواب آرزو کرده اید ، به دست آورید. همیشه اطمینان حاصل کنید که هنگام خواب ، در خواب نیستید و در حالت خمیده یا معده و … قرار دارید زیرا این موقعیت ها شکل اسکلتی شما را تنگ می کنند و به شما اجازه نمی دهند تأثیر گرانش را روی بدن خود معکوس کنید. ((ورزش هایی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

تکنیک های وارونگی و کشش – این کاری است که برخی از افراد آن را به شدت می کشند ، اما هنگامی که هر روز 30 دقیقه انجام می شود ، وارونگی (آویزان کردن وارونه از پایتان یا استفاده از تمرین هایی که این هدف را هدف قرار می دهند) و کشش (تمرینات بالای بدن) مانند کشش یا به سادگی آویزان کردن از یک نوار) ​​به شما امکان می دهد تا اثرات جاذبه را خنثیسازی کرده و بدن خود را فشرده کنید. که به نوبه خود با گذشت زمان چند اینچ به قد شما اضافه می کند.

این را به هر قیمتی از دست ندهید-

آیا می دانید یک ترفند تضمین شده و اثبات شده وجود دارد که می توانید بدون توجه به سن خود ، فقط در 6 هفته از قد بلندتر رشد کنید. این کوچولو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2416173

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد