افسانه های افزایش قد

ورزش با افزایش قد

((ورزش با افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا در نظر دارید مکمل های هورمون رشد را برای افزایش قد خود در نظر بگیرید؟ هورمون های رشد نقش اساسی در قد بلند تر شدن شما دارند. متأسفانه ، هرچه پیرتر می شویم تولید و انتشار آن در سیستم ما به تدریج کاهش می یابد. به همین دلیل است که بیشتر بزرگسالانی که می خواهند قد خود را افزایش دهند ترجیح می دهند تحت هورمون درمانی قرار بگیرند یا مکمل های هورمون رشد انسانی مصرف کنند.

امروزه طیف گسترده ای از مکمل های افزایش قد در بازار ما وجود دارد. بنابراین چالش در انتخاب کدامیک است که می خواهید استفاده کنید که به شما در رسیدن به هدف خود از بلندتر شدن کمک می کند. بنابراین در ادامه مطلب بخوانید تا بتوانید از خرید انگیزه‌های رشدی که ممکن است کار را برای شما انجام ندهد ، از انگیزه جلوگیری کنید.

مکمل های محبوب رشد Taller HGH ((ورزش با افزایش قد مقاله قبل تر)) 

1. اسپری هورمونی رشد

این کار نمی کند متأسفیم که حباب خود را پشت سر گذاشتید اما واقعیت این است که هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد که اسپری های خوراکی HGH اثرات مفیدی بر قد فرد دارد. گذشته از طعم ناخوشایند آن در دهان ، مقدار استاندارد مورد نیاز را برآورده نمی کند.

2. تزریق هورمون رشد انسانی

این مکمل نیاز به یک نسخه از ارائه دهنده خدمات درمانی شما دارد اما من خبر خوبی برای شما دارم ، تزریق HGH کار می کند. با این حال ، شما باید روزانه سه بار عکس بگیرید که در حدود 60 دلار در روز هزینه می کند. همچنین ، مانند سایر داروهای مصنوعی ، دارای عوارض جانبی آن است.

3. مکمل های گیاهی HGH ((ورزش با افزایش قد مقاله قبل تر)) 

این گیاهان فقط گیاهان دارویی هستند که در تولید و آزادسازی هورمونهای رشد طبیعی ما کمک می کنند. اگرچه امروزه استفاده از داروهای گیاهی در جامعه ما به دست آمده است ، اما در مورد استفاده از آن در بین متخصصان پزشکی هنوز اختلاف نظر وجود دارد. اما بر اساس مطالعات اخیر ، ترکیبی مناسب از این گیاهان تأثیر گسترده ای در انتشار هورمون های رشد در بدن ما مشابه تزریق HGH ایجاد می کند.

من می دانم که شما شروع به توجه به اهمیت زیاد HGH در هدف افزایش قد خود می کنید. اما شخصاً ، ترجیح می دهم چند دلار خرج کنم و مقداری وقت و تلاش خود را صرف برنامه افزایش قد علمی کنم تا شانس خود را برای برخی از محصولات بی فایده بدست آورم.

Grow Taller 4 Idiots یک برنامه گام به گام به شما ارائه می دهد که فقط به روز و تعهد شما به روزمره نیاز دارد. آنها یک محصول با کیفیت اثبات شده را ارائه می دهند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2535197

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد