افسانه های افزایش قد

نچرال ولت-قرص افزایش قد

((نچرال ولت-قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا از کوتاهی قد خود راضی هستید؟ در گذشته هیچ کاری نبود که بتوانیم قد خود را افزایش دهیم. ما فقط مجبور شدیم با کارتهایی که به آنها رسیدگی می شد زندگی کنیم. اگر والدین شما کوتاه بودند ، شما به دلیل ژنتیک کوتاهی خواهید کرد. وقتی متولد می شوید قد شما به دلیل قد والدین برای شما تعیین می شود. به همین دلیل والدین بلند قد فرزندان بلندی دارند و والدین کوتاه فرزندان کوتاه دارند. حتی اگر ژنتیک نقش مهمی در قد شما داشته باشد ، برخی از اسرار افزایش قد وجود دارد که می تواند به شما در فراتر از قد ژنتیکی کمک کند.

با استفاده از برخی از اسرار افزایش قد می توانید ارتفاع خود را 2-6 اینچ افزایش دهید. اگر هنوز در حال رشد هستید ممکن است بتوانید قد خود را حتی بیشتر کنید. در هر سنی حتی بعد از بلوغ هنوز هم می توانید مقداری اینچ به قد کلی خود اضافه کنید. ممکن است فکر کنید برای رسیدن به قد مانند این سالها طول می کشد ، اما می توانید از اسرار استفاده کنید تا در تنها چند ماه بتوانید به ارتفاع اضافی برسید. برخی افراد حتی گزارش کرده اند که طی یک هفته تقریباً یک اینچ رشد می کنند.

مردم سالهاست که از این تکنیک های مخفی استفاده می کنند تا قد موفقیت خود را افزایش دهند. اگر می خواهید به اندازه کافی بد رشد کنید و از این اسرار استفاده کرده و یک برنامه با کیفیت را دنبال کنید ، در افزایش قد خود موفق خواهید شد.

در اینجا یک راز وجود دارد که من با شما به اشتراک می گذارم که به شما در افزایش قد کمک  ((نچرال ولت-قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) می کند. سعی کنید حداقل 8 هشت ساعت خواب در روز داشته باشید. خواب برای افزایش قد بسیار مهم است زیرا در حقیقت هنگام خواب بیشتر رشد هورمون رشد را تولید می کنید. خواب نیز مهم است زیرا وضعیت شما را اصلاح می کند. وقتی روی سطح تخت خود روی پشت تان می خوابید ، ستون فقرات شروع به فشرده سازی و صاف شدن می کند. هرچه ستون فقرات شما هرچه قد بیشتری داشته باشید ، قد بیشتری خواهید داشت. تغییر عادتهای خواب ممکن است سخت باشد که در اولی مورد استفاده قرار بگیرید ، اما آسان تر می شوید. فقط به خود یادآوری کنید که در حال رشد هستید و این کارها را با ارزش تر می کند.

برخی دیگر از عواملی که وقتی می خواهید قد خود را افزایش دهید بازی می شود سلامتی و تغذیه است. اگر جسمی سالم و سالم داشته باشید قادر خواهید بود قد خود را خیلی سریعتر افزایش دهید پس کسی که سالم نیست. شما باید سعی کنید میزان مصرف کربوهیدرات ، قندها و چربی ها را محدود کنید. سعی کنید آنها ((نچرال ولت-قرص افزایش قد مقاله قبل تر))  را با گوشتهای بدون چربی مانند مرغ و ماهی که پروتئین بالایی دارند جایگزین کنید. پروتئین در رشد بیشتر رژیم های غذایی مهم است. مصرف سدیم را امتحان کنید و آن را محدود کنید و به جای آن آب و شیر زیادی بنوشید. شیر در تقویت و سلامت استخوانهای شما کمک می کند.

شما همچنین نیاز به انجام تمرینات کششی دارید که به شما در رسیدن به قد در هر سنی کمک خواهد کرد. شما باید این تمرینات را دو بار در روز انجام دهید و در هر جلسه 15 تا 30 دقیقه وقت بگذارید. شما باید روی کشش ستون فقرات خود تمرکز کنید ، زیرا ستون فقرات را می توان برای افزایش بیشترین قد تحریک کرد. هنگامی که ستون فقرات را کشیده و ورزش می کنید ، شروع به صاف کردن ستون فقرات و رفع وضعیت خود خواهید کرد. فقط با ثابت کردن وضعیت بدن می توانید به اندازه 2 اینچ برسید.

هر کس در جهان توانایی افزایش قد خود را بدون توجه به سن 2-4 اینچ دارد. اگر برنامه ای داشته باشید و از آن پیروی کنید ، خواهید دید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4647705

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد