افسانه های افزایش قد

نهایت سن افزایش قد

((نهایت سن افزایش قد مقاله قبل تر))

قد خوب عاملی اضافی برای شخصیت شماست. مردم در صورت عدم رضایت زیاد تلاش می کنند تا چند اینچ بدست آورند. اگرچه روش های مختلفی وجود دارد که ممکن است به بلندتر شدن شما کمک کند ، همیشه روشهای طبیعی بیش از روشهای مصنوعی توصیه می شود. در صورتی که به دنبال روش های شات مطمئن برای بلندتر شدن قد هستید ، این جزئیات ممکن است به شما کمک کند.

چگونه خود را طبیعی تر بلندتر کنیم

* رژیم غذایی مناسب: بهترین راههای طبیعی ممکن برای بلندتر شدن خود ، رژیم صحیح ((نهایت سن افزایش قد مقاله قبل تر))  است. شما باید مقدار مناسب مواد مغذی را مصرف کنید. هر روز مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه مصرف کنید. برای بلندتر شدن ، شما باید مقدار زیادی پروتئین مصرف کنید زیرا آنها مسئول رشد و نمو مناسب بدن هستند. همچنین ممکن است مقداری مکمل ویتامین مصرف کنید.

* ورزش ها: ورزش ها امن ترین راه برای بلندتر شدن خود به حساب می آیند. تمرینات کششی به تنهایی می تواند به شما کمک کند در حدود 3 اینچ به ارتفاع واقعی خود اضافه کنید. به منظور افزایش نتایج ، برخی از تمرینات قلبی با این تمرینات کششی ترکیب می شوند. 30 دقیقه کار روزانه ممکن است واقعاً برای شما مفید باشد. این روش افزایش قد توسط متخصصان و مربیان پزشکی نیز توصیه می شود.

* یوگا: یوگا همچنین به شما در افزایش قد طبیعی کمک می کند. Asanas مانند Tadasana و suryanamaskara در اضافه کردن چند اینچ اضافی کمک می کند. این کارها نیز بسیار آسان است و بدون هیچ مربی می توان آنها را انجام داد.

تقویت کننده های HGH: ممکن است با تقویت ط ((نهایت سن افزایش قد مقاله قبل تر)) بیعی هورمون رشد انسان مقداری قد اضافی به دست آورید. این امر از طریق رژیم غذایی مناسب امکان پذیر است. همچنین ممکن است برخی مکمل های طبیعی مصرف کنید که به شما در انجام این کار کمک می کند.

این روش های طبیعی ارزان قیمت بوده و عوارض جانبی ندارد. از طرف دیگر برخی اقدامات مانند افزایش اندام ، قرص HGH و مکمل های شیمیایی ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند. آنها همچنین بسیار گران هستند. بنابراین ، شما همیشه باید قبل از امتحان کردن هر یک از آنها با پزشک خود مشورت کنید.

آیا می خواهید فقط 6 هفته از 2 یا 3 اینچ بلندتر شوید؟ معجزه نمی کند فقط از نظر علمی اثبات شده است. تضمین!

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید -> 2 تا 3 اینچ بلندتر بگیرید [http://bestfreetrials.org/get-taller-review]

م

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2470165

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد