نمودار افزایش قد نوجوانان

((نمودار افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر))

بیشتر ما به روشهای مصنوعی که برای افزایش قد مانند جراحی یا استفاده از قرص های مختلف رشد استفاده می شود عادت کرده ایم. اما تحقیقات علمی ثابت کرده است که می توانید با استفاده از روشهای طبیعی قد بلند شوید ، اما انجام برخی تمرینات مانند انجام تمرینات ورزشی و درست غذا خوردن به برخی تلاشها نیاز دارد. بیایید 10 نکته موثر برای رشد سریع قد را در نظر بگیریم.

1. ورزش صبحگاهی. این اولین کاری است که باید بعد از بیدار شدن از خواب انجام شود. شما ((نمودار افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر))  باید با انجام حرکات کششی برای گرم کردن بدن شروع به کار کنید ، در حالی که هنوز در رختخواب هستید می توانید این کار را انجام دهید. بازوهای خود را دراز کنید که گویی آنها را به سمت بالا می کشید و پاهای خود را به سمت پایین دراز می کنید.

2. تنفس. پس از آن ورزش تنفس کنید. نفس عمیق بکشید ، نفس بکشید و بازدم کنید. این باعث افزایش سطح اکسیژن در ریه ها و بزرگ شدن ماهیچه ها می شود.

3. ورزش را در فضای باز شروع کنید ، یا اگر از ورزشگاه استفاده می کنید تمریناتی مانند پیاده روی یا اسپرینت و طناب را انجام دهید.

4- ماساژ دادن. پس از انجام تمرینات زیاد توصیه می شود بدن خود را ماساژ دهید. این کار باید با تمرکز استراتژیک روی مناطقی که برای رشد مانند ستون فقرات لازم هستند ، انجام شود زیرا این هورمون رشد را تحریک می کند.

5. استراحت. مهم است که به محض خستگی ب ((نمودار افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر)) عد از ورزش ، استراحت کافی داشته باشید که از طریق چرت زدن های کوتاه در روز است.

6. در طول خواب به شما توصیه می شود که برای صاف کردن ستون فقرات ، روی پشت خود دراز بکشید.

7. آب. نوشیدن آب زیادی از اهمیت برخوردار است زیرا باعث می شود بدن شما از کمبود آب بدن جلوگیری کرده و رطوبت بدن را افزایش دهد. آب همچنین به هضم مواد مغذی مفید مورد نیاز بدن در رشد کمک می کند.

8- از مصرف نیکوتین و الکل خودداری کنید. نیکوتین و الکل مانع جذب مواد مغذی توسط بدن می شوند و بیشتر آنها برای مقابله با چنین سم هایی در بدن استفاده می شود.

9. همچنین در هنگام خواب توصیه می شود وضعیت خوبی را حفظ کنید.

یو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2741551

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد