افسانه های افزایش قد

نقش والیبال در افزایش قد

((نقش والیبال در افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از افراد قرص هایی را امتحان کرده اند که ادعا می کند قد آنها بلندتر است. من می گوی ((نقش والیبال در افزایش قد مقاله قبل تر)) م که حدود 98 درصد از این افراد هرگز قد بلندتر نخواهند شد و 2 درصد از آنها قد را افزایش می دهد ، به همین دلیل قبل از شروع مصرف قرص ها رشدی به پایان نرسید. واقعیت موضوع این است که این قرص ها فقط کار نمی کنند.

بسیاری از افرادی که از این نوع قرص ها استفاده می کنند اغلب اثر دارونما مشاهده می کنند. این زمانی است که فکر می کنید که قد شما بلند می شود زیرا قرص ها را مصرف می کنید ، اما واقعاً در همان قد هستید ، و اغلب اوقات ، با پیر شدن در حال کوچک شدن هستید!

اکنون که پی بردیم که قرص ها مؤثر نیستند ، اینجا راز است.

طولانی شدن ستون فقرات!

همه ما می دانیم که بعد از یک سن خاص ، هیچ استخوانی جدید رشد نخواهید کرد. اما آنچه اکثر شما نمی دانید این است که همه ما حدود 3 اینچ در ساختار استخوان خود پنهان شده ایم. وقت ((نقش والیبال در افزایش قد مقاله قبل تر)) ی می گویم پنهان است ، من اساساً می گویم که می توانیم با انجام تمرینات مناسب آن 3 اینچ را برگردانیم.

به حالت تعلیق در اتومبیل ، از ستون فقرات و باسن خود بیاندیشید. با افزایش سن خودرو ، سیستم تعلیق تا زمانی که ماشین پایین بیاید و سیستم تعلیق فرسوده شود ، شروع به گرم شدن می کند. با ستون فقرات و باسن شما هم همینطور است. هنگامی که بتوانید ستون فقرات خود را طولانی تر و تراز کنید ، قد خواهید گرفت. شما باید ورزش کنید تا از کوچک شدن عقب نمانید. این تمرین باعث حفظ ستون فقرات و باسن شما خواهد شد تا ارتفاع جذاب تری حفظ شود.

هر کاری انجام دهید ، قربانی قرص های گیاهی نشوید که هرگز کار نمی کنند!

برای یک

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2236279

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد