افسانه های افزایش قد

نقش بارفیکس در افزایش قد

((نقش بارفیکس در افزایش قد مقاله قبل تر))

قد انسان یک نمونه خوب از قلعه محاصره شده است. من آن را قلعه محاصره می نامم زیرا افراد قدیم اهمیت زیادی نمی دهند به مزایایی که قد آنها می رسد در حالی که افراد کوتاه پر از آرزوهایی هستند که می گویند: “اگر فقط من چند سان ((نقش بارفیکس در افزایش قد مقاله قبل تر)) تی متر بالاتر بودم”. برای ضربه زدن به دروازه به قلعه باز ، روش هایی در دسترس است که با استفاده از آن می توانید ارتفاع را با اینچ افزایش دهید. آنها به دو شکل آمده اند: روش های غیر طبیعی و طبیعی برای بلندتر شدن.

شاید شنیده اید از افرادی که به منظور قد بلند تر عمل جراحی افزایش قد می کنند. با این حال ، این روش آن چیزی نیست که ما طبیعی می نامیم. آنها نه تنها هزینه یك پا و بازو را برای شما به ارمغان می آورند و دردهای غیرمنتظره و عوارض جانبی احتمالی در طول زندگی را به همراه خواهند داشت ، بلكه به شرط آنكه یك عمل جراحی افسانه ای انجام دهید ، سالی طول می كشد تا یک سال محكم بهبود یابد. با این حال ، نتایج سریعاً دیده می شود زیرا استخوان ها از نظر جسمی امتداد می یابند.

راه دیگر مسیر طبیعی شامل رژیم های غذایی سالم ، خواب کافی و تمرینات کششی است. این روش ها باعث می شوند بافتهای مربوط به بدن ماده ای را ترشح کنند که به آن هورمون رشد ((نقش بارفیکس در افزایش قد مقاله قبل تر))  انسانی گفته می شود. آنها از نظر علمی اثبات شده و عوارض جانبی آن رایگان نیست. من این تئوری را خیلی دوست دارم ، اگرچه بعد از عملی کردن آنها دیگر این تئوری نخواهد بود. برای ایجاد این روش های طبیعی برای افزایش کار بلندتر ، ابتدا باید با پیدا کردن یک مربی ، علم پشت سر آنها را بیاموزید. سپس یک برنامه عملی تهیه کنید و برنامه را به نامه اجرا کنید. به کار و زمان نیاز دارد. اما اگر تعهد خود را به آنها واگذار کنید ، پس از ماهها از نتایج متعجب خواهید شد.

یک رویکرد دیگر وجود دارد ، که من مطمئن نیستم که باید آنرا طبیعی یا غیر طبیعی بنامیم. ادعا می شود برخی مکمل ها عصاره طبیعی و بدون اثرات منفی هستند. با این حال ، قبل از اینکه در این مورد کاملاً مطمئن باشید ، توصیه می شود که از آنها دور شوید. اگر می خواهید با استفاده از آنها ، کارها را آسانتر کنید ، می توانید برخی از بررسیهای غیرمجاز را برای مکمل ها پیدا کنید.

فرسودگی

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2492085

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد