افسانه های افزایش قد

نظرات درباره افزایش قد

((نظرات درباره افزایش قد مقاله قبل تر))

((نظرات درباره افزایش قد مقاله قبل تر))

، به طور طبیعی قد خود را افزایش دهید ، فقط باید از اصول خاصی پیروی کنید. این نه تنها ممکن است – بلکه در حقیقت ، بسیار ساده است. برای اطلاعات بیشتر بخوانید

کوتاه بودن می تواند زندگی شما را محدود کند – شما احتمالاً می دانید چگونه ایستادن در کنار کسی که یک سر بالاتر از شماست احساس می کند. اگر این اتفاق به طور مداوم برای شما رخ دهد می تواند عزت نفس شما را به شدت تضعیف کند و شیوه زندگی شما را محدود کند

دلیل توقف رشد هنگام رسیدن به سن مشخص ، دلیل این است که بدن شما تولید یک ماده شیمیایی به نام هورمون رشد را متوقف می کند. دانشمندان تصور می کردند برای معکوس کردن این روند کاری وجود ندارد. خوب ، امروزه می دانیم که آنها اشتباه کردند. در واقع روش انجام این کار بسیار شگفت آور است – وقتی شما غذاهای ((نظرات درباره افزایش قد مقاله قبل تر))  خاصی مصرف می کنید ، بدن شما تولید هورمون رشد بیشتری را آغاز می کند. اگر رژیم خاصی را دنبال می کنید ، در طی چند هفته به راحتی می توانید قد خود را به طور طبیعی و به اندازه 6 اینچ افزایش دهید.

رژیم غذایی را می توان با تمرینات ویژه ترکیب کرد – این باعث می شود که این کار حتی موثرتر شود. تمرینات حرکات کششی خوب است ، اما آنها فقط نتیجه ای بسیار موقت به وجود می آورند – از طرف دیگر ، تمریناتی که عدم تعادل عضلات را تصحیح می کنند ، وضعیت شما را بهبود می بخشد که این امر تأثیر فوری بر قد شما خواهد داشت و رژیم غذایی موثرتر خواهد بود.

اگر این دستورالعمل های ساده را رعایت کنید ، می توانید در هر زمان دیگری قد خود را افزایش دهید – و قادر خواهید بود دوباره احساس اعتماد به نفس کنید ، و نگران قد خود نباشید!

مانند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3212287

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد