افسانه های افزایش قد

نطافزایش قد

((نطافزایش قد مقاله قبل تر))

به منظور افزایش ارتفاع پرش عمودی برای والیبال شما باید به شیوه ای کارآمد آموزش دهید. تمرین های والیبال به شما کمک می کند تا جهش عمودی خود را در مدت زمان کوتاه تر از آنچه فکر می کنید اضافه کنید.

واقعیت موضوع این است که شما می توانید بعد از تمرین مهارت های والیبال تمر ((نطافزایش قد مقاله قبل تر)) ین را انجام دهید اما اگر نمی توانید به اندازه کافی زیاد برای سنبله یا بلوک پرش کنید ، بازیکن خوبی برای والیبال نخواهید بود.

پس چطور برای والیبال بالاتر می پرید؟

پرش همه چیز در مورد آموزش به روش صحیح است. شما به راحتی نمی توانید برخی از چمباتمه ها یا طناب را پرش کنید و انتظار دارید که در جهش عمودی خود دستاوردهای جدی داشته باشید. شما باید برای قدرت چند ماهیچه تمرین کنید و سپس آنها را برای سرعت نیز آموزش دهید.
آموزش سرعت معمولاً به عنوان تمرین پلیومتری شناخته می شود. Plyos شامل تمرین پرش زیادی روی جعبه ها می شود و همه چیز را در هر پرش به شما می دهد. اگر می خواهید هاپ عالی داشته باشید ، باید یاد بگیرید که آموزش صحیح پرش را انجام دهید. شما به قدرت و به سادگی قدرت یا سرعت نیاز دارید. ترکیب کاملی ((نطافزایش قد مقاله قبل تر))  از سرعت و قدرت برابر است با قدرت.

قدرت باعث می شود تا بالاتر از رقابت خود پرش کنید و این باعث می شود امتیاز بیشتری کسب کنید و بازی های بیشتری را کسب کنید.

اگر می خواهید آن را به عنوان یک والیبالیست ، چه در داخل خانه و چه در ساحل بسازید ، باید انفجاری باشید. Plyometrics همچنین به حرکت انفجاری شما برای رسیدن به هر توپ کمک می کند. وقتی برای رسیدن به توپ فقط یک ثانیه تقسیم دارید باید به تمام سرعتی که می توانید بدست آورید.

بهترین تمرین که می توانید شروع کنید با پاکسازی است. پاکسازی به قدرت شما در سرعت در پاها کمک می کند ، که به توانایی پرش تبدیل می شود.

کلر

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3211477

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد