افسانه های افزایش قد

نرم افزار آموزش افزایش قد

((نرم افزار آموزش افزایش قد مقاله قبل تر))

افراد زیادی در جهان وجود دارند که قد کوتاهی دارند و می خواهند بدانند قد بلندتر چگونه ظاهر می شوند. خوب ، افزایش قد شما در هر حالت ممکن نیست اما بله؛ مطمئناً با تغییر سبک زندگی او می تواند قد بلند به نظر برسد. بله ، سبک زندگی شما چیزهای زیادی را به خود اختصاص داده است. مانند روش لباس پوشیدن ، پوشیدن کفش ، مدل موهای خود و غیره. همه این موارد در صورت تغییر باعث می شود قد شما از قد واقعی خود بلندتر به نظر برسد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که بلافاصله چهار تا پنج اینچ بلندتر ظاهر می شوید

* اول از همه وضعیت استقرار خود را درست تنظیم کنید. فرقی نمی کند که ایستاده اید یا نش ((نرم افزار آموزش افزایش قد مقاله قبل تر)) سته اید ، اما وضعیت شما باید درست باشد. شما همیشه باید بنشینید و مستقیم بایستید. اگر همیشه خم هستید ، ظاهراً کوتاه به نظر می رسد ، اما اگر وضعیت خود را مستقیم نگه دارید ، مطمئناً قد بلند تر به نظر خواهید رسید.

* مدل موهای شما می تواند به قد شما بیفزاید. شوکه؟ خوب این درست است اگر کوتاه هستید ، مدل موهای شما باید پرزدار و پرزدار باشد و این باعث افزایش ارتفاع فوراً دو تا سه اینچ می شود. صورت شما نیز بسیار بزرگ به نظر می رسد و حتی اگر قد کوتاهی دارید ، هنوز قد بلند به نظر می رسد. برش های 60 و 80 مانند مدل مدونا برای این کار مناسب است. همچنین می توانید برای فرهای تند و تیز بروید. پسران می توانند برای همان هدف و نه فقط برای افزایش قد ، به دنبال سنبله بگردند ، اما همه این موها نیز بسیار جالب به نظر می رسند.

* اگر می خواهید بدانید قد بلندتر ظاهر می شود ، توصیه می شود که لباس های تنگ و لاغر داشته باشید. افراد قد کوتاه هرگز نباید لباسهای گشاد بپوشند زیرا این باعث افزایش قد طبیعی م ((نرم افزار آموزش افزایش قد مقاله قبل تر)) ی شود. لباس های تنگ و لاغر به همراه مدل موهای کرکی نه تنها سکسی به نظر می رسند بلکه باعث می شوند قد شما نیز قد بلند به نظر برسد.

* جدای از همه اینها ، می توانید برای افزایش قد نیز به دنبال برخی تمرینات باشید. کفش آسانسور گزینه دیگری است که فوراً نتایج را نشان می دهد. اینها واقعاً راحت و ارزان هستند. اگر آن را بی خطر بدانید ، حتی می توانید مکمل های افزایش قد را نیز تهیه کنید که به راحتی در بازار موجود است. نتایج فوری نیستند و ممکن است در هر فرد متفاوت باشد.

آیا می خواهید فقط 6 هفته از 2 یا 3 اینچ بلندتر شوید؟ معجزه نمی کند فقط از نظر علمی اثبات شده است. تضمین!

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید -> 2 تا 3 اینچ بلندتر بگیرید [http://bestfreetrials.org/get-taller-review]

م

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2452118

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد