افسانه های افزایش قد

نرمش های برای افزایش قد

((نرمش های برای افزایش قد مقاله قبل تر))

اگر می خواهید قد بلند تر به نظر برسید ، ممکن است بخواهید از کفی های بلندی استفاده کنید. این درج های کوچک دستی به راحتی می توانند به شما فوراً بلندتر به نظر برسند ، به طور کلی در ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. این درج ها به طور گسترده ای در دسترس هستند ، و همچنین یک روش مقرون به صرفه برای بلندتر به نظر رسیدن نیز هستند.

آنها چه شکلی هستند؟
کفی های بلند قطعات ساده ای از مواد نرم و راحت هستند که درست در کفش شما جای می گیرند. شما می توانید از بین بسیاری از مواد مختلف از جمله فوم انعطاف پذیر و سیلیکون انتخاب کنید. هنگامی که تازه شروع به استفاده از کفی برای بلندتر شدن آن کرده اید ، ممکن است بخواهید چندین جفت از مواد مختلف را انتخاب کنید تا نوع دیگری را پیدا کنید که متناسب با سلیقه شخصی شما باشد. بیشتر کفی ها با قیمت بسیار مناسب فروخته می شوند ، بنابراین قبل از پیدا کردن مجموعه ای که راحت ترین برای نیازهای شخصی شما باشد ، لازم نیست چند جفت بخرید.

بیشتر کفی های قد نیز با یک جفت لوستر یا کفش ورزشی نامرئی هستند. این کار بسیار مفید است اگر می خواهید کفی خود را بپوشید تا کار کند یا عصر هنگام بیرون آمدن. همچنین هنگام خرید کفش های جدید می توانید کفی های خود را با خود ببرید تا مطمئن شوید کفی کاملا پوشیده شده است و این کفش به خوبی با کفی متناسب است. با ا ((نرمش های برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ین وجود ، بیشتر کفی ها به راحتی در هر کفش مناسب هستند ، بنابراین اگر نیاز به سفارش کفش دارید ، لازم نیست نگران کفی مناسب نباشید. تمام کفی ها در اندازه های معمولی فروخته می شوند ، به گونه ای که کفی متناسب با اندازه شما باشد.

چطورکار می کنند؟
یک کفی ارتفاع با یک باریک باریک ساخته شده است که در زیر انگشتان قرار می گیرد ، و یک پد ضخیم یک تا دو اینچ که زیر پاشنه قرار گرفته است. این آسانسور برای افزایش قد شما تا دو اینچ کار می کند ، اما وقتی کفی را با یک نمایش که دارای پاشنه بلندتر است ترکیب می کنید ، بسته به کفش انتخابی ، در واقع می توانید تا چهار اینچ بلندتر شوید. بسیاری از افراد با پوشیدن ترکیبی از کفش پاشنه بلند و کفی احساس راحتی می کنند ، بنابراین می توانید. اگر احساس می کنید واضح است که قد بلند تری دارید ، به راحتی به خودتان چند روز فرصت دهید تا به اختلاف قد عادت کنید. ((نرمش های برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

شانس خوب است که کفی های قد شما اطمینان به شما بدهد که باید در مورد ظاهر خود احساس خوبی داشته باشید. از آنجا که کفی های بلندی برای افزایش قد شما فوراً کار می کنند ، دیگر لازم نیست نگران مصرف مکمل ها ، پیوستن به یک سالن ورزشی یا خوردن غذاهای عجیب و غریب باشید تا قد بلندتر شود. یکی از بزرگترین مزایای انتخاب این روش قد بلندتر این است که در واقع روشی ساده و موثر برای افزایش فوری قد شما است.

خرید کفی
بیشتر کفی های ارتفاع بسیار ارزان هستند ، به طور معمول کمتر از ده دلار برای هر جفت. شما می توانید کفی های خود را جمع کنید به طوری که همیشه یک جفت اضافی داشته باشید ، فقط اگر یک جفت از بین برود

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5208551

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد