افسانه های افزایش قد

نرمش افزایش قد

((نرمش افزایش قد مقاله قبل تر))

این مقاله برای شما توضیح می دهد که چگونه با انجام کاری به سادگی آویزان ، قد بلندتر شوید. حلق آویز در اصل فرایند آویزان کردن بدن شما به سمت پایین به منظور فشرده سازی بدن و افزایش قد کلی شما است. حلق آویز همچنین به عنوان وارونگی شناخته شده است و وقتی ایده را پایین می آورید به آن معکوس گفته می شود. وارونگی در طی سالهای متمادی برای کمک به قد بلندتر شدن مردم و کمک به بدن در رفع فشار بدن بسیار محبوب شده است. وقتی آویزان یا معکوس شوید ستون فقرات شما شروع به کشیدگی و صاف شدن خواهد کرد. ستون فقرات شما دارای مایعات است که در طول روز با کاهش نیروی جاذبه بر بدن کاهش می یابد. جاذب ((نرمش افزایش قد مقاله قبل تر)) ه در طول روز شما را پایین می آورد و باعث می شود نیمی از اینچ به اندازه یک اینچ از ارتفاع طبیعی خود را از دست دهید. هنگامی که وارون می شوید مایعی را که ستون فقرات از دست داده است دوباره پر می کنید و قد خود را به عقب می اندازید. این امر نه تنها به شما کمک خواهد کرد که قد خود را ثابت نگه دارید ، بلکه اگر به طور مرتب برعکس شوید قادر خواهید بود قد بلندتر کنید و قد خود را افزایش دهید.

راه دیگری که وارونگی به شما در افزایش قد شما کمک می کند ، با صاف کردن ستون فقرات و بدن است که باعث می شود وضعیت شما رفع شود. بسیاری از مردم نمی دانند که به دلیل عادات بد خستگی آنها ممکن است کوتاه تر از واقعاً باشند. فقط با ثابت کردن وضعیت خود می توانید قد خود را با یک اینچ یا بیشتر افزایش دهید. وارونه شدن به بدن شما کشش کامل کامل بدن را می دهد و شما شروع به دیدن سریع نتایج خواهید کرد.

دو روش متداول وجود دارد که با استفاده از آن می ((نرمش افزایش قد مقاله قبل تر))  توانید وارونگی را شروع کنید. مردم با استفاده از نوار و چکمه های گرانشی وارون شدند. چکمه های گرانشی چکمه های ویژه ای هستند که قلاب هایی روی آنها وجود دارد که به میله وصل می شوند و به شخص اجازه می دهند آویزان شود. این روش حلق آویز کار سختی است و با معرفی جداول وارونگی مرحله نهایی شده است.

حلق آویز از یک نوار و استفاده از چکمه های گرانش clunky چیزی از گذشته است. بهترین و آسانترین راه برای وارونگی استفاده از جدول وارونگی است. مکان های بسیاری وجود دارد که می توانید یک میز وارونگی خریداری کنید و می توانید با قیمتی عالی با قیمتی در حدود سیصد دلار بدست آورید. اگر می خواهید برای افزایش قد و رشد خود برعکس شوید بهتر است روزی دو بار معکوس کنید ، یک بار در صبح و یک بار قبل از خواب برای بهترین نتیجه. فقط چند دقیقه آن را امتحان کنید و استقامت آویزان خود را تقویت کنید تا بتوانید یک بار پانزده دقیقه آویزان کنید. وارونگی گزینه ای عالی برای اضافه کردن به inc inc شماست

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7458776

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد