افسانه های افزایش قد

نرمشهای کششی برای افزایش قد

((نرمشهای کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا دوست ندارید وقتی نوجوان بودید چنین احساسی کنید؟ شما می توانید با استفاده از چند تکنیک حداقل 20 سال جوان تر به نظر برسید و احساس کنید ، اما آنها به کمی کار نیاز دارند.

گرچه لحظه به لحظه نیست ، وقتی مقدار هورمون رشد انسان (HGH) را در بدن افزایش می دهید ، تغییرات فیزیولوژیکی و روانی ایجاد می کند که سال ها جوان تر به نظر می رسد و احساس می کنید.

افزایش سطح HGH شما نه تنها به احساس سلامتی شما کمک می کند ، بلکه یکی دیگر از مزایای آن کمک به سوزاندن “تایر یدکی” ناخواسته شما به علاوه چربی های دیگر است که هدف قرار دادن آن سخت تر است.

اگر شما یا شخصی که می شناسید سعی در سوزاندن چربی دارید ، افزایش سطح هورمون های رشد انسان در بدن شما یکی از بهترین راه های انجام این کار است. شواهد زیادی نشان دهنده رابطه محکم با سطح HGH و چربی بدن است. این نشان می دهد توانایی بدن ما برای سوزاندن چربی وقتی بدن ما HGH بیشتری تولید می کند افزایش می یابد.

هیچ راز وجود ندارد که راه صحیح و غلط برای افزایش سطح HGH وجود دارد ، اما در اینجا ما می خواهیم آن را تمیز نگه داریم.

مزایای کاهش وزن هورمونهای رشد انسانی

* خواب و بهبود حالت

* بهبود عملکرد ورزشی و زمان ریکاوری.

* تراکم استخوان افزایش می یابد

* سطح انرژی و استقامت افزایش می یابد

* توانایی سوزاندن چربی را افزایش می دهد

* توده عضلانی ناب را ترویج می کند

دانستن چنین فوایدی وجود دارد ، قابل درک است که یک ورزشکار حرفه ای شاید وسوسه شود سطح غیر اخلاقی خود را افزایش دهد.

خوب است بدانید که همه اینها به طور طبیعی قابل انجام است. در ذهن من شکی نیست که با استفاده از این تکنیک ها می توانیم چربی بدن را از دست بدهیم و به اهداف کاهش وزن برسیم.

هنگامی که از شما خواسته شود این کار را انجام دهید ، غده هیپوفیز ما به طور طبیعی هورمونهای رشد انسان را آزاد می کند. چه چیزی لازم است تا غده هیپوفیز را ترشح کند تا سطح عظیمی از HGH را به جریان خون منتقل کند یا حتی اندکی بیشتر؟

به نظر من رسیده است که غده هیپوفیز به زبان انگلیسی صحبت نمی کند ، بنابراین باید به زبانی که می فهماند ارتباط برقرار کنیم. نگران نباشید ، شما این زبان را از قبل می دانید.

این است؛ دو صد گفته چون نیم کردار نسیت

اقدامات بیشتر از کلمات بلندتر صحبت می کنند همان چیزی است که همسرم همیشه به من می گوید. بنابراین ما برای برقراری ارتباط با غده هیپوفیز از اقدامات خود استفاده خواهیم کرد.

5 عمل ذکر شده در زیر به سطح HGH شما کمک می کند تا در چشمه جوانی شما افزایش یافته و حفر شود …

1- خواب کافی داشته باشید.

این امر به ویژه برای آقایان مهم است. این قابل درک است که در 90 دقیقه اول خواب برای آقایان زمان آزاد شدن بالاترین سطح HGH است ، اما جلسات طولانی خواب باعث افزایش بیشتر HGH شده است. پیشنهاد می شود 8 تا 10 ساعت خواب داشته باشید.

2-از قند خودداری کنید

گلوکز باعث کاهش سنبله منظم هورمون رشد انسان در سیستم ما می شود زیرا به عنوان یک مهارکننده عمل می کند ، حتی اگر شما یک تمرین شدید داشته باشید. نوشیدنی های ورزشی بیشتر از شما با شما کار خواهند کرد ، مگر اینکه بیش از یک ساعت است که به شدت ورزش کرده اید ، یا اگر برای یک سطح مسابقات نخبه تمرین می کنید. Gatorade و سایر نوشیدنی های ورزشی حاوی گلوکز هستند ، که باعث کاهش جریان HGH می شود ، به خصوص بعد از تمرین هنگامی که بیشترین میزان به آن احتیاج دارید. در حین و بعد از تمرین آب بیشتری بنوشید و اگر واقعاً می خواهید چربی از دست بدهید ، گیتاراد را فراموش کنید.

3-روزه متناوب

حتی اگر روزه داری متناوب دارای فواید زیادی و همچنین تأثیر آن بر HGH باشد ، می توانید در هنگام استفاده استراتژیک نتایج را افزایش دهید. با توجه به اینکه روزه دار متناوب رابطه خوبی با غده هیپوفیز دارد ، این عمل با صدای بلند و واضح شنیده می شود و به خودی خود باعث افزایش سطح HGH می شود.

شما هنگام ترکیب روزه و ورزش اثر را تقویت خواهید کرد ، (کل از تعداد اجزای آن بیشتر است). به زودی در هنگام ورزش در حالت روزه دار ، در جاده گرفتن و از بین رفتن چربی بدن خواهید بود. به یاد داشته باشید وقتی در حالت ناشتا ورزش می کنید ، اقدامات خود را برای به حداکثر رساندن پاسخ HGH خود انجام دهید.

4-دوره آموزش با شدت بالا ((نرمشهای کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

واقعیت این است که اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید و در مورد HIITS نشنیده اید ، تمام تلاش خود را می کنید. هیچ راه بهتری برای افزایش هورمون های رشد انسانی در بدن وجود ندارد به علاوه سوزاندن چربی در مقایسه با روال تمرینی تمرین با شدت بالا. HIITS به افزایش HGH در طول تمرین و بعد از تمرین کمک می کند.

نقد و بررسی: هورمون رشد انسانی بیشتر = توانایی بهتر برای سوزاندن چربی

مردم فقط نمی دانند که بقیه چقدر مهم هستند. استراحت همان چیزی است که شما باید مطمئن شوید که می توانید مزایای کار شدید داشته باشید. برای کمک به ما در رسیدن به آستانه لاکتات سریع ، آموزش فاصله زیاد با شدت بالا ضروری است. پیامی به غده هیپوفیز ما ارسال می شود تا هنگام رسیدن به آستانه لاکتات ، بار قایق HGH را آزاد کنیم. نکته مهم این است که ما می توانیم این تمرینات را با هر تمرینی به پایان برسانیم. به سادگی ورزش مورد علاقه خود را امتحان کنید. ((نرمشهای کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

مورد علاقه من تردمیل است ، بنابراین روال معمول من مثل این است:

پیاده روی 1 دقیقه ، 30 ثانیه با قدرت پیاده روی ، جلسه 15 دقیقه است.

برای دیدن اینکه آیا HGH Flush مورد نظر خود را دریافت کرده اید ، جستجو کنید

* پوست به لمس شما گرم است

* شما در حال تعجب هستید

* هنگامی که تمرین خود را انجام می دهید ، نفس می کشید

5- دوش سرد

من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار از افزایش HGH هنگام شرکت در شرکت می گیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد