افسانه های افزایش قد

نخود برای افزایش قد

((نخود برای افزایش قد مقاله قبل تر))

وقتی اوج می رسد برخی از قد و قواره خاص خود راضی نیستند. آنها می خواهند بدانند چگونه قد را افزایش دهند و می خواهند اکنون بدانند! خوب ، روش هایی وجود دارد که ممکن است مشکلاتی مانند آسانسور کفش را در نظر بگیرید که قد شما را بلندتر می کند. اما این دلسرد نیست. لطفا در نظر داشته باشید که هیچ تمرین خاصی ، قرص یا هر چیز دیگری قد شما را نمی خواهید. برخی از افراد برای این کار هیپنوتیزم را امتحان کرده اند و هیئت منصفه هنوز در این مورد حضور ندارند. روش های عقل سلیمی برای شما وجود دارد که قد بلند تر به نظر برسید و از آنچه طبیعت به شما عطا کرده است ، استفاده کنید.

روشهای زیادی برای یادگیری چگونگی افزایش قد وجود دارد. یکی از آنها ایستادن مستقیم است. شکار تنها اینچ را کم می کند و این مسئله برای مشکل قد شما کاری نخواهد کرد. جراحی نیز برای بیشتر افراد گزینه ای نیست. این می تواند خطرناک باشد و مگر اینکه از نظر پزشکی ضروری باشد ، صادقانه دلسرد شود. در حالی که جراحان زیبایی وجود دارند که ممکن اس ((نخود برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ت این کار را انجام دهند ، بیشتر پزشکان معالج وقتی که درباره آن سؤال می کنید به جز کسانی که اسکولیوز دارند از شما بپرسند.

آیا می دانستید که نگرش صحیح همچنین می تواند قد شما را بلندتر جلوه دهد؟ این روش دیگری در مورد چگونگی افزایش قد است. من از کسی می دانم که 6/6 بود و نگرش او را از زندگی بزرگتر کرد. او در واقع 5-9 ساله بود که تنها 5-6 سال داشت. اعتماد به نفس همچنین به شما نشان می دهد و به نظر می رسد بسیار بلندتر از آنچه هستید هستید. یک نگرش مطمئن نه تنها برای بدن بلکه برای روح نیز شگفتی می کند! وقتی اعتماد به نفس دارید ، مردم شما را کمی بلندتر می بینند. و چه کسی می داند؟ شاید با تعدیل نگرش ، قدری بلندتر شوید؟

پوشیدن لباس مناسب همچنین می تواند احساس قد بلندتر به شما بدهد. این در واقع می تواند یک ایده خوب هنگام یادگیری چگونگی افزایش قد باشد. ممکن است بخواهید رنگ های جامد بپوشید و در تضاد با آنها باشید. از هر چیزی که باعث می شود کوتاه به چشم بنشینید ، مانند فشار پدال های نامرغوب یا شلوار آب زیاد از هر ن ((نخود برای افزایش قد مقاله قبل تر)) وع خودداری کنید. این فقط شما را عقب می اندازد. به یاد داشته باشید از شلوارهایی که در دکمه کاف هستند نیز خودداری کنید. باور کنید یا نه ، این همچنین می تواند باعث کوتاه تر شدن ظاهر شما شود. ایده دیگر این است که شلوارهایی را با طولانی ترین شیروانی بدست آورید. این همچنین باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید.

اینها فقط بعضی از ایده های کلی در مورد یادگیری چگونگی افزایش قد هستند. در حالی که هیچ درمانی معجزه آسایی برای افزایش قد وجود ندارد ، نکات ذکر شده در این مقاله برای افزایش قد شما به صورت بصری شناخته شده است. در این مقاله هیچ توصیه پزشکی ارائه نشده است و در صورت ابتلا به اسکولیوز یا هر نوع مشکل کمر دیگر برای معالجه ، باید با پزشک مشورت شود. با استفاده از این نکات می توانید بسیار بلندتر از آنچه در واقع هستید ظاهر شوید بدون اینکه به بالابر کفش یا هر چیز دیگری از آن متوسل شوید. تمام این نکات عقل سلیم است و در واقع برای بلندتر دیده شدن شما کار می کند.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2796686

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد