افسانه های افزایش قد

نحوه ی افزایش قد

((نحوه ی افزایش قد مقاله قبل تر))

تا همین اواخر دانشمندان به ما می گفتند كه بعد از رسیدن به قد معین ، مهم نیست ((نحوه ی افزایش قد مقاله قبل تر))  كه چه كاری انجام دهیم. بدن ما تولید هورمونهای لازم برای رشد را متوقف می کند. بنابراین ، افراد شروع به آزمایش با روشهای خطرناک و نه قابل اعتماد ، مانند عمل جراحی استخوان یا تزریق هورمون رشد کردند.

این کاری است که مردم برای افزایش قد انجام می دهند. کوتاه بودنش سخت است. احتمالاً این احساس را می دانید که هنگام صحبت با کسی که یک سر بالاتر از شماست ، احساس می کنید. اگر چنین اتفاقی برای شما بیفتد ، می تواند عزت نفس شما را به شدت کاهش دهد.

ارتفاع را به طور طبیعی و با خیال راحت افزایش دهید

با وجود افکار عمومی ، این نه تنها ممکن است ، بلکه بسیار ساده است. با این حال این کار از طریق تمرینات کششی انجام نمی شود – اسطوره ای که بسیاری معتقدند. تمرینات کششی فقط شما را تا کنون بدست می آورد و نتایج موقت را به همراه خواهد داشت. شما به سرعت به ارتفاع اصلی خود باز خواهید گشت. به همین  ((نحوه ی افزایش قد مقاله قبل تر)) دلیل است که هنگام صبح از خواب بیدار می شوید حدود 2 اینچ قد بلندتر از شب هنگام خوابیدن هستید. وقتی دراز کشیده اید ، بار از استخوان های شما برداشته می شود و در نتیجه بافت های شما کشیده می شوند. هیچ مقدار تمرین حرکات کششی شما را بیشتر از این نخواهد کرد.

راه واقعاً افزایش قد شما به طور دائم با ترکیبی خاص از رژیم غذایی و ورزش است. هنگامی که به اندازه کافی آمینو اسیدها و غذاهای حاوی ویتامین های خاصی می خورید ، بدن شما مانند سالهای رشد خود دوباره شروع به تولید هورمون رشد می کند. اگر این کار را برای چند هفته انجام دهید به راحتی می توانید ارتفاع را تا 6 اینچ به طور طبیعی افزایش دهید. آنقدر که به نظر می رسد پیچیده نیست – هرکسی می تواند این کار را انجام دهد.

همانطور که ص

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3195209

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد